A telewizor u siebie w salonie jaki macie?

Forum ogólne poświęcone aranżacji i dekoracji wnętrz. Zadaj pytanie tutaj, jeśli nie znalazłeś innego odpowiedniego działu na forum.

A telewizor u siebie w salonie jaki macie?

Postprzez Kazik91882 » 21 lut 2019, o 10:41

A telewizor u siebie w salonie jaki macie? Ja zastanawiam się na telewizorem qled - https://www.euro.com.pl/telewizory-led- ... ed!1.bhtml Zona troche marudzi, że drogie ale mi zależy na porządnym telewizorze. Tysiąc w tą czy w tamtą to bez różnicy.
Kazik91882

Re: A telewizor u siebie w salonie jaki macie?

Postprzez arlett » 12 mar 2019, o 21:41

A ja nie jestem maniaczką oglądania programów tv czy filmów. Tysiąc mi nie robiłby różnicy względem zakupu samochodu, a telewizor...mi wystarczy nieduży na stelażu ściennym.
arlett

Postprzez peletto » 23 gru 2019, o 19:58

Dla mnie też telewizor musi być i duży i dobrej jakości obraz mieć i dźwięk. Co do ceny nie lubię przepłacać ale nie stawiam też na mało znane marki, myślę, że to co cenione jest pewniejsze. Przykład takiego tv to https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/ ... rp-65bl2ea godny uwagi szczególnie że można zawsze wziąć na raty. I na pewno lepiej kupić nieco większy wtedy. A Sharp to jakość, niezawodność i solidność.
peletto

Postprzez CADrysunki » 5 sty 2020, o 21:18

Nie posiadam :)
CADrysunki

Postprzez kosmel » 15 sty 2020, o 21:24

Dość długo nie miałem w ogóle telewizora w domu. Tak jakoś schodziło a nie chciałem inwestować w tanie modele. Ale jak zobaczyłem płaskie telewizory 42 cale LED na stronie ceneo.pl, za ile można taki całkiem fajny i duży telewizorek zakupić to się przekonałem, że nie już co zwlekać. Zobaczcie sobie sami.
kosmel

Postprzez ynos89 » 16 sty 2020, o 12:26

JA dopiero co się wprowadziłem , bo niedawno kupiliśmy mieszkanie w https://www.profbud.info/mieszkania-bemowo
i właśnie szukam sobie jakiegoś telewizora i trochę mam dylemat , bo z jednej strony żona mnie męczy , żęby kupić jakiś duży fullhd ,ale prawda jest taka, że telewizjęto my oglądamy raz w tygodniu, jedyne co to , że serial z netflixa by można było odpalić na tv, ale nie wiem czy pare tyś jest warte tego, żeby to zrobić, bo to nie dość , że strata pieniędzy to w dodatku strata czasu na oglądanie
ynos89

Postprzez stella93 » 13 lip 2020, o 10:52

No właśnie nie macie, bo wciąż szukacie, ale już coś upolowaliście. Otóż telewizor Samsung TU 43 cale mi się podoba i wydaje mi się, że to będzie dobre posunięcie. Są to w końcu modele nowoczesne, z super ekranem i całkiem dobrym dźwiękiem. Co mówicie? Wydaje mi sie, że warto jest w coś takiego zainwestować.
stella93

Powrót do Urządzanie domu