Ceramika sanitarna - proszę o opinie!

Forum poświęcone urządzaniu i aranżacji wnętrza łazienki w domu jak i małym mieszkaniu. Jaką wybrać armaturę, wannę czy prysznic? Jak funkcjonalnie wykończyć małą łazienkę, porady i wymiana doświadczeń.

Ceramika sanitarna - proszę o opinie!

Postprzez fopsior22tv » 9 gru 2016, o 11:36

Obecnie zaczynam etap wykończenia domu i wybieram ceramikę sanitarną.
Przeglądaliśmy wiele ofert z różnych firm, od tanich to tych z wyższej półki.
I jedynie na co się zdecydowałam to kolekcja IRYDA z Cersanitu.
Wiem, że produkty tej firmy są w tańszych cenach ale tylko ta kolekcja mogłaby dla mnie być.
Kiedy chciałam zamówić tę kolekcję z hurtowni - odmówiono mi bo podobno Cersanit jest marny?
Pojawiają się plamy, schodzi farba?
W poprzednim domu (ten jest naszym drugim) miałam Cersanit - używałam prawie 3 lata - nie było problemu?

Proszę Was o opinię!
Czy to prawda, że produkty tej firmy są marnej jakości?
Proszę doradźcie może coś wartego uwagi.
Czy KOŁO czy ROCA - są zdecydowanie lepsze?

Ja chciałam mieć poprostu wszystko z jednej firmy i najlepiej jednej kolekcji.
Duża umywalka najlepiej prostokątna do tego kibelek + bidet - potrzebuje dwa takie komplety.
Jeden wiszący a drugi stojący.

Z góry dziękuję za pomoc.
fopsior22tv

Re: Ceramika sanitarna - proszę o opinie!

Postprzez robertpol » 6 mar 2017, o 13:46

U siebie mam koło i mogę śmiało polecić. Niektórzy narzekają ze u innych producentów zaraz psuje się deska wolnoopadająca. na szczęście u mnie nie ma tego problemu. Wszystko działa jak należy.
robertpol

Postprzez worelaf » 7 mar 2017, o 18:20

ja tez mam wszystko koła i jest super jakości
worelaf

Postprzez Budowlanka19 » 21 maja 2018, o 11:34

W dzisiejszych czasach wybór ceramiki jest bardzo duży, mi wpadło w oko u nich kilka modeli https://www.grupa-armatura.com/pl-PL/pr ... matura/390 Moim zdaniem warto kupić raz a porządnie i mieć spokój na lata.
Budowlanka19

Postprzez ryzyk » 15 gru 2020, o 11:48

Na pewno w sklepie https://wodtech.pl/ warto się rozejrzeć za umywalkami czy kompaktami WC. Mają sporą ofertę, a poza tym też atrakcyjne ceny. ;)
ryzyk

Postprzez Henio » 18 sie 2021, o 10:24

Jeśli potrzebowalibyście dobrego kleju do ceramiki, to w moim mniemaniu warto w wolnym czasie przejrzeć ofertę profesjonalnego sklepu: https://ataszek.pl/134-kleje-do-ceramiki-i-kamienia . W swojej ofercie posiadają również akcesoria do ekonomicznego dozowania kleju, więc starczy wam na długo.
Henio

Postprzez Mikmak » 13 paź 2021, o 22:46

Tak, Cersanit to uznana marka i warto na nich postawić, u mnie też jest ceramika tej właśnie firmy i doskonale się sprawdza w praktyce, jest solidnie wykonana i estetyczna. W przyjaznej cenie kupiliśmy ją w warszawskim salonie Domeko. Sprawdźcie ich sobie, będziecie zadowoleni z ich oferty, nie tylko ceramiki sanitarnej, ale i całego szeregu innych produktów do wyposażenia łazienki.
Mikmak

Postprzez Elma90 » 15 paź 2021, o 08:10

Tak, marka Cersanit jest jak najbardziej godna polecenia :)
Elma90

Postprzez whillo » 1 mar 2022, o 22:35

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
whillo

Następna strona

Powrót do Łazienka