Chce zrobić sobie kuchnię pod wymiar

Forum ogólne poświęcone aranżacji i dekoracji wnętrz. Zadaj pytanie tutaj, jeśli nie znalazłeś innego odpowiedniego działu na forum.

Chce zrobić sobie kuchnię pod wymiar

Postprzez Fijal14 » 30 kwi 2021, o 06:25

Chce zrobić sobie kuchnię pod wymiar i do tego jakieś zabudowane systemy mebli do mieszkania i tak się zastanawiam kogo tutaj ewentualnie warto wybrać, ktoś zajmuje się robieniem takich mebli i będzie w stanie dobre propozycje mi zaoferować. Jak macie kogoś sprawdzonego, po kogo będzie warto sięgnąć to dajcie namiar.
Fijal14

Re: Chce zrobić sobie kuchnię pod wymiar

Postprzez Drakula » 2 maja 2021, o 10:53

W sumie takie rozwiązanie jest niezwykle popularne i ja również w większość mebli u mnie w domu wykonywałem je pod wymiar. Polecam na pewno każdemu przeczytanie bardzo fajnego artykułu https://www.szczyptadesignu.pl/jak-zdja ... przesuwne/ gdzie dokładnie opisano to w jaki sposób bez problemu możemy zdemontować drzwi przesuwne w naszej szafie.
Drakula

Postprzez Maciuszek87 » 10 maja 2021, o 07:57

W Warszawie Luvio wiem, że się zajmuje nietypowymi projektami mebli, czy to kuchennych, czy młodzieżowych, łazienkowych. Robią, co chcesz i na pewno terminów dotrzymają. Ogólnie ciężki temat ze znalezieniem wykonawcy mebli na wymiar w rozsądnej cenie, ale u nich raczej ten problem się nie pojawia.
Maciuszek87

Postprzez midq » 20 maja 2021, o 18:06

a jaka lokalizacja?
_________
rekuperacja żory
midq

Powrót do Urządzanie domu