Chwilówka - wkład własny?

Opinie o kredytach hipotecznych. Jaki bank ma najtańszy kredyt na budowę domu jednorodzinnego.

Chwilówka - wkład własny?

Postprzez rham » 25 maja 2017, o 06:14

Chcielibyśmy zakupić mieszkanie na kredyt. Mamy 15% wkładu własnego, brakuje pozostałych 5% czyli w kwotach bezwzlgędnych jest to około 3 tys zł. Zastanawiamy się aby brakującą sumę zaciągnąć w chwilówkach. Czy ktoś już może tak robił wcześniej?
rham

Re: Chwilówka - wkład własny?

Postprzez Mariola » 25 maja 2017, o 11:01

Z tego co wiem, to pieniądze na wkład własny nie mogą pochodzić z innej pożyczki. Prawodpodobnie bank poprosi Cię o napisanie oświadczenia, że to są Twoje pieniądze i nie pochodzą z pożyczki. Więc jak już, to ewentualnie pożyczka niech będzie na kogoś, aby nie można było tego zweryfikować.
Co do kosztów, to wydaje mi się, że nie ma lepszego sposobu niż porównanie poszczególnych ofert. Proponuję tutaj na forum się jeszcze dopytać w tej sprawie: https://chwilowo.pl/forum/
Mariola

Postprzez kamas » 16 wrz 2017, o 16:24

Nie szedłbym w chwilówkę, to przepłacanie. Lepiej wziać pożyczkę w banku. Co prawda na inny cel ale wziąłem w raiffeisen. Jedyna opłata to niespełna 3 % prowizji bankowej i spokojnie sobie spłacam przez dwa lata. W twojej sytuacji kiedy każdy grosz sie liczy to idealne rozwiązanie.
kamas

Postprzez antek47 » 12 paź 2017, o 11:51

Cóż trzy tysiące złotych to nie dużo. Na pewno w ciągu pół roku spokojnie je uzbieracie, jak nie szybciej. I tu trzeba się zastanowić czy jednak nie warto z kupnem mieszkania poczekać. Oczywiście z tego co słyszałem jest też taka możliwość, że w banku gdzie mierze się kredyt hipoteczny można do niego doliczyć kredyt gotówkowy, który będzie wkładem własnym. Równie dobrze możecie też wziąć mniejszy kredyt hipoteczny aby pieniądze jakie macie pokryły w 100 % wkład własny. Ja bym się zawsze wystrzegał chwilówek nawet w innych sytuacjach wolałbym pójść do https://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty-go ... wkowy.html i spokojnie wziąć kredyt w banku.
antek47

Postprzez grundzio » 2 sty 2018, o 09:04

A czy ktoś z Was może kojarzy taką firmę https://mini-credit.pl/loanIn15min Nie ma tu wkładu własnego, minimum formalności no i możliwość wcześniejszej spłaty co jest dla mnie plusem. Ktoś może zna, jest w stanie coś powiedzieć an ten temat?
grundzio

Postprzez komii542 » 6 mar 2018, o 07:37

Pożyczki pozabankowe na korzystnych warunkach i możliwe do spłaty w ratach? To możliwe. Sprawdź ofertę nowej pożyczki na AASA Nowa, sprawdzona firma pożyczkowa to przede wszystkim krótki czas oczekiwania na decyzję, minimum formalności i możliwość pożyczenia nawet 10 tysięcy złotych. Całość możesz rozłożyć nawet na 24 raty, które będą proste do regularnej spłaty.
komii542

Re: Chwilówka - mądre zarządzanie własnym biznesem i kasą

Postprzez Dorota » 9 mar 2018, o 07:08

Nie bierzcie chwilówek. To nie jest najmadrzejsze zarządzanie własną kasą. Chwilówki są dobre dla tych co prowadzą ten biznes - ale dla Was? Odsetki Was zabiją...
_________
Dorota
Moje interaktywne szkolenie z budowania projektów dla menedżerów projektów budowlanych. Gra symulująca projekt Budowa Mostu
Dorota

Postprzez migrena » 9 kwi 2018, o 19:09

Czytałam, że bank Raiffeisen udzielając kredytu mieszkaniowego finansuje nawet do 90% wartości nieruchomości. Wychodzi na to że dla tego banku macie wystarczający wkład własny, ale lepiej skontaktuj się z bankiem albo odwiedź ich stronę, bo ja blondynka i mogłam coś pomylić. :)
migrena

Postprzez majkaa010 » 18 lip 2019, o 08:06

Ja korzystałam już nie raz z chwilówek, kiedy miałam pilne i nieprzewidziane wydatki i mogę jak najbardziej polecić. Pożyczka przez internet bez zaświadczeń to o tyle fajny pomysł, że pieniądze dostajesz niemal od ręki, więc od razu możesz wpłacić je na Wasz wkład własny. :)
majkaa010

Postprzez paula22 » 25 lip 2019, o 15:39

Chwilówka jako wkład własny? Nie wiem czy jest to dobry pomysł. Ale wiem, kto może ci pomóc. A mianowicie Incoming Consulting jest to doradca finansowy warszawa. Przed nimi nie ma żadnych tajemnic, jeżeli chodzi o pożyczki. Chętnie Ci doradzą z jakich produktów finansowych skorzystać.
paula22

Następna strona

Powrót do Kredyty