Co lepsze: parkiet, czy panele?

Co dać na podłogę: panele podłogowe, parkiet, gres? Z czego zrobić schody tak, by były trwałe i funkcjonalne? Wymiana doświadczeń i opinie budujących swój własny dom.

Re: Co lepsze: parkiet, czy panele?

Postprzez malpka » 23 sie 2019, o 10:18

Ja mam w całym domu panele. To rozwiązanie jest nie tylko tańsze, ale i wygodne. Montaż paneli jest szybki. W dodatku dobrej jakości panele mogą naprawdę dobrze imitować drewnianą podłogę.
malpka

Postprzez domis3 » 29 paź 2019, o 12:12

W domu nie będzie problemu z wybraniem odpowiedniego materiału na podłogę, ale inaczej sprawa wygląda z podłogą w biurze czy hali magazynowej. Można tutaj link znaleźć firmę, która oferuje wykładziny i panele idealne do biurowych pomieszczeń. Odpowiedni produkt będzie dłużej w dobrym stanie.
domis3

Postprzez Mario0 » 22 lis 2019, o 17:43

Oczywiście, że parkiet! Jest zdecydowanie bardziej wytrzymały i podlega stosunkowo łatwej regeneracji. W przypadku układania parkietu warto postawić na dobrych fachowców. Ja korzystałem z usług parkieciarskich Pana Grzegorza Grymuzy http://www.parkietygrymuza.pl/ , który jest wybitnym fachowcem jeśli chodzi o układanie tego typu podłogi. Muszę przyznać, że po takim zabiegu salon zyskał swoisty, elegancki charakter.
Mario0

Postprzez Hankw251 » 4 gru 2019, o 08:36

panele są tańsze, ale według mnie tu się kończą ich zalety ;) parkiet jest trwalszy, nie błyszczy się aż tak bardzo no i pachnie drewnem :)
Rock to nie tylko muzyka,
to także stan ducha.
Hankw251

Poprzednia strona

Powrót do Schody i podłogi