Dystyrybutor wody w domu

Pomysły na aranżację kuchni, dobór mebli kuchennych. Tutaj znajdziesz także porady na aranżacje kuchenne jak zaprojektować funkcjonalną oryginalną kuchnię.

Dystyrybutor wody w domu

Postprzez Adelka » 25 lip 2019, o 16:54

Witajcie, czy ktoś z was ma w domu dystrybutor z wodą, taki jakie zazwyczaj można spotkać w poczekalniach u lekarzy i innych instytucjach publicznych?
Adelka

Re: Dystyrybutor wody w domu

Postprzez Bronek » 25 lip 2019, o 17:47

Owszem, mam taki dystrybutor z wodą, bo niestety woda z mojego kranu nie nadaje się do picia. Korzystam z firmy Aquamo http://aquamo.com.pl/oferta-indywidualnie-dopasowana Jeśli skontaktujesz się z nimi, to na pewno przedstawią Ci najlepszą dla Ciebie ofertę. Ja jestem zadowolony, bo nie muszę teraz taszczyć butelek ze sklepu, a jeśli chcę zabrać wodę kiedy idę biegać czy jeździć na rowerze, to wlewam ją do bidonu. Według mnie to świetne rozwiązanie, zwłaszcza, że teraz mają różnego rodzaju dystrybutory.
Bronek

Postprzez sergiej » 26 lip 2019, o 11:42

sergiej

Postprzez ryzyk » 31 lip 2019, o 15:36

Co ma wypożyczalnia samochodów do dystrybutora wody. :p No ale ogólnie to ja niestety za wodą nie jestem, tylko herbaty piję. I znalazłam też fajnego bloga http://herbata-zielona24.pl o herbatkach.
ryzyk

Postprzez katarynka » 8 sie 2019, o 12:06

Sprawdza się takie rozwiązanie w domu? Ja do tej pory się z tym nie spotkałam, tzn. nie w domach, tylko w sklepach, urzędach czy jakiś lokalach usługowych. Ale może jesli ktoś lubi wodę butelkowaną, to faktycznie bardziej opłacalny będzie taki dystrybutor niż kupowanie kilkunastu butelek... A wie ktoś jak to wygląda w praktyce - cenowo i eksploatacyjnie dla osób prywatnych?
katarynka

Postprzez pawek » 17 gru 2019, o 17:15

Nie wiem czy to ma sens. Jakoś nie widzę takiego dystrybutora w naszym domu.
pawek

Postprzez CADrysunki » 2 lut 2020, o 11:36

Zamiast kupować wodę butelkowaną, nosić ze sklepu i zapychać śmietnik to można mieć dystrybutor z butlą nakładaną od góry i po problemie. Dobrym rozwiązaniem są też dystrybutory które pobierają wodę za pomocą wężyka z sieci w domu i filtrują. Dodatkowo takie dystrybutory mają opcję podgrzewania i chłodzenia wody więc można od razu zrobić kawę czy herbatę.
CADrysunki

Powrót do Kuchnia