Elegancki ubiór na co dzień i nie tylko

Budowa domu krok po kroku. Pytania osób przygotowujących się do budowania własnego domu, remontu, przebudowy, modernizacji lub adaptacji poddasza.

Elegancki ubiór na co dzień i nie tylko

Postprzez wielbiciel009 » 25 paź 2019, o 10:30

Na pewno wiecie, że znalezienie odpowiedniego garnituru w Jarocinie to niekiedy ogromne wzywanie. Nie ma się jednak co dziwić... mimo wszystko obecnie jest mnóstwo sklepów online, więc możesz spokojnie wynaleźć dla siebie coś wyjątkowe, niezależnie od okazji.
wielbiciel009

Re: Elegancki ubiór na co dzień i nie tylko

Postprzez cedzik » 24 mar 2020, o 15:26

Mąż kupił buty, a teraz szuka garnituru. Wiem, że zaczął od drugiej strony, ale nic na to nie poradzę. Zdjęcie butów z Merg wrzucam poniżej. Jak sądzicie- jakiego koloru garnitur do nich pasuje?

Obrazek
cedzik

Postprzez kosmel » 20 maja 2020, o 14:21

Nie każdy musi chodzić elegancko ubrany, naprawdę. Sam widzę w biurze czasami w tenisówkach chłopaków. Wiadomo nie wszędzie założysz takie klapki https://butymodne.pl/sportowe-klapki-da ... 19919.html ale jak się uprzeć to na elegancko tak naprawdę to się trzeba tylko na jakieś przyjęcia czy wesela ubierać.
kosmel

Postprzez olaf » 29 lip 2020, o 17:03

Ech, no żona mnie właśnie dusi, żebym sobie coś fajnego kupił, bo jednak niedługo ślub w plenerze jej koleżanki i muszę wyglądać odpowiednio dobrze. Ja nie mam nic przeciwko, ale czy i u was, kiedy kobieta wam coś wybierała, to to zawsze musi tyle kosztować? Ja już nie wiem, co mam robić, jak się bronić przed wydawaniem dużych pieniążków na ciuszki.
olaf

Powrót do Krok po kroku