fototapeta

Na forum dowiesz się jak urządzić pokój dzienny / salon . Wymiana rad i opinii osób urządzających salony małe, salony z jadalnią i bez.

Re: fototapeta

Postprzez łókomski » 10 sty 2022, o 23:34

A co powiesz na fototapetę na szkle? Projekt w takim stylu realizują https://stylowydruk.pl/fototapety-i-naklejki/ co może Cię zainteresować. Całkowicie sprostało to moim wymogom a do tego prezentuje się faktycznie oryginalnie. Bardzo długo rozglądałem się za czymś tak oryginalnym!
łókomski

Postprzez kasiakowa06 » 20 sty 2022, o 08:40

aspiryna napisał(a):Fototapeta szybko się nudzi. Tak wiem z opowieści znajomych. Dobrym i bardziej uniwersalnym pomysłem jest coś takiego jak np. efekt ombre. Przy pomocy farb Śnieżka łatwo coś takiego zrobić. Myślę, że nie znudzi się tak szybko jak jakaś fotografia i dużo łatwiej w razie czego się pozbyć czegoś takiego.

Ciekawy pomysł.. masz jakieś zdjęcia efekty tych prac?
-
https://www.rutenika.pl/fotografia-kulinarna-krakow/
kasiakowa06

Postprzez Piotrek34 » 21 sty 2022, o 21:51

A czy czasem fototapeta to nie jest przestarzała moda? :)
Piotrek34

Postprzez whillo » 2 mar 2022, o 12:55

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
whillo

Postprzez pakle » 14 kwi 2022, o 12:46

Moim zdaniem fototapeta to świetne rozwiązanie. W naszym przypadku problemem była wielkość naszej sypialni. Otóż nasza sypialnia jest bardzo duża, przez co mięliśmy problem z aranżacją tego wnętrza. Mimo chęci, pokój wciąż wydawał się być pusty. Znajoma poleciła nam by zamontować fototapetę i to rozwiązanie okazało się być strzałem w 10! Szukaliśmy sklepu internetowego oferującego fototapety na wymiar. Trafiliśmy na stronę https://www.domstyle.pl/fototapety. Polecam serdecznie, mają naprawdę szeroką ofertę w bardzo przystępnych cenach!
pakle

Poprzednia strona

Powrót do Salon / Pokój dzienny