Instalacja Fotowoltaiczna - Pytanie

Ogólne dyskusje poświęcone wszystkim instalacjom w budownictwie jednorodzinnym. Zadaj pytanie tutaj, jeśli nie znalazłeś innego odpowiedniego działu.

Instalacja Fotowoltaiczna - Pytanie

Postprzez Kordik » 23 gru 2019, o 07:05

Witam, forumowicze.

Wiem, że ostatnio w modzie jest ecodom i mam do Was pytanie. Co sądzicie o instalacji fotowoltaicznej , jakie macie doświadczenie i jak nadzorować firmę, która nam ją wykonuje. Chce skorzystać z oferty, która jest na stronie https://suncrew.pl/ , mają dobre opinie i maja siedzibę blisko mojej lokalizacji.

Pozdrawiam.
Kordik

Re: Instalacja Fotowoltaiczna - Pytanie

Postprzez dodka » 19 mar 2020, o 14:13

Na temat samej fotowoltaiki mogę się wypowiadać tylko pozytywnie. jak dla mnie same plusy - ekologia, oszczedność, niezależność itd. Tej firmy, o którą pytasz nie znam ale polecam Eko Prime, ja korzystałam z ich usług. Profesjonalne doradztwo, sprawne działanie, możliwość skorzystania z pomocy posprzedażowej też jest. Ceny mają raczej standarodwe, ani nie za niskie ani ze za wysokie - takie akurat :)
dodka

Postprzez krawiec » 21 paź 2020, o 08:58

Niestety nie znam firmy, o której wspominasz, u mnie na terenie małopolski/świętokrzyskiego świetne opinie ma firma pvprojekt.com, przekonałem się o tym na własnej skórze. Warto rzetelnie sprawdzać firmę, z którą chcemy nawiązać współpracę, ale jedno jest pewne - fotowoltaika to świetny wybór!
krawiec

Postprzez bielskofotowoltaika » 29 paź 2020, o 10:16

bielskofotowoltaika

Postprzez slavojzizek » 9 lis 2020, o 11:49

Bardzo dobrze kolego, że poruszyłeś taki ważny temat na tym forum. Skoro pytasz o fotowoltaikę, to i ja dodam coś od siebie. Powiem ci, że w przeszłości sam nie zdawałem sobie sprawy, jak ta technologia działa. Jednakże tak się potoczyły moje dalsze losy, że sam zainteresowałem się energią pochodzącą ze słońca. Wiesz, szykowałem remont w domu i tak przypadkiem natrafiłem na https://www.hewalex.pl/fotowoltaika/ pewną stronę o tej tematyce. Na początku byłem sceptyczny, ale wraz z czasem i zdobywaniem nowej wiedzy, zmieniało się moje podejście do tej technologii. Jeżeli jeszcze się zastanawiasz, albo tak jak ja kiedyś, masz wątpliwości, to uważam, że nie ma co czekać, warto poczytać i dowiedzieć się więcej. Podpowiem Ci, że wystarczą cztery kroki, żeby posiadać swoją domową elektrownię. Zaciekawiony? Jeżeli tak, to zerknij pod powyższy adres w internecie i przekonaj się sam, jak to wygląda. Wszystko mają dobrze opisane, więc wystarczy znaleźć trochę wolnego czasu i sprawdzić szczegóły!
slavojzizek

Powrót do Instalacje - pytania ogólne