Inwestycja w mieszkanie

Budowa domu krok po kroku. Pytania osób przygotowujących się do budowania własnego domu, remontu, przebudowy, modernizacji lub adaptacji poddasza.

Inwestycja w mieszkanie

Postprzez Januaary » 28 paź 2016, o 12:56

Moim największym marzeniem byłoby kupno świetnego mieszkania, dużego, nieźle wyposażonego które by mi służyło wiele lat, osobiście bardzo mi się podoba oferta dewelopera Orion która stoi na bardzo wysokim poziomie. Posiadają inwestycje mieszkaniowe lublin na sprzedaż w niezłych cenach, kupno takiego mieszkania to moje marzenie !
Januaary

Re: Inwestycja w mieszkanie

Postprzez miki » 12 wrz 2018, o 04:51

Rzeczywiście sporo ludzi kupuje mieszkania na wynajem ale niestety takie mamy prawo, że jeśli trafimy na nieuczciwego lokatora to sporo możemy stracić. Nie wiem czy nie lepiej zainwestować w jakieś nieruchomości komercyjne. W najbliższych latach ma być spory popyt na tego rodzaju hale magazynowe: https://www.frisomat.pl/studia-przypadkow/hala-magazynowa-5/ może to jest jakiś pomysł?
miki

Postprzez junka » 26 wrz 2018, o 08:40

Inwestycja w mieszkanie ma sens jeśli kupujesz komfortowe mieszkanie w dobrej lokalizacji bo wtedy możesz najwięcej zarobić na wynajmie, ja bym myślała raczej o mieszkaniu z widokiem na morze jak na tym osiedlu Atala w Gdańsku
junka

Postprzez selavuran » 26 wrz 2018, o 12:07

Teraz inwestycje w mieszkania nie są zbyt opłacalne. Ceny są niezwykle wysokie i nie warto teraz jest się tym zainteresować. Myślę, że należy poczekać na obniżenie się cen. A kiedy to będzie? Kto wie.
selavuran

Postprzez Nananana » 3 paź 2018, o 06:39

Mieszkanie pod wnajem w warszawie to sprawdzony i pewny biznes, znalazłem nawet fajna kawalerke, na roku budynku, dobrze naswietlona w planowanej inwestycji polnord na Wilanowie, warto czy lepiej szukac czegos większego?
Nananana

Postprzez firefighter » 3 paź 2018, o 06:43

Nananana napisał(a):Mieszkanie pod wnajem w warszawie to sprawdzony i pewny biznes, znalazłem nawet fajna kawalerke, na roku budynku, dobrze naswietlona w planowanej inwestycji polnord na Wilanowie, warto czy lepiej szukac czegos większego?

Kawalerka będzie dobra pod wynajem, studenci i malzenstwa będą pewnie chętnymi w większości.
firefighter

Postprzez Przem8 » 18 paź 2018, o 06:47

Inwestycja w mieszkanie na wynajem to dobry pomysł, jednak trzeba wziąć pod uwagę ryzyko strat związane z udostępnieniem lokum nieodpowiednim lokatorom.
Przem8

Postprzez ynos89 » 24 paź 2018, o 09:53

junka napisał(a):Inwestycja w mieszkanie ma sens jeśli kupujesz komfortowe mieszkanie w dobrej lokalizacji bo wtedy możesz najwięcej zarobić na wynajmie, ja bym myślała raczej o mieszkaniu z widokiem na morze jak na tym osiedlu Atala w Gdańsku

A jak ktoś chce celować naprawdę wysoko, to w Świeradowie-Zdroju – to jest w województwie dolnośląskim, gdyby ktoś nie kojarzył – są obecnie na sprzedaż niezwykle ekskluzywne apartamenty, tutaj można więcej się o nich dowiedzieć: http://apartamentypiano.pl/. Nie dość, że są inteligentne – większość urządzeń i funkcji działa na aplikację – to jeszcze okolica jest niesamowicie intratna. Świaradów-Zdrój to miasto uzdrowiskowe, które chwali się obecnie swoim brakiem problemu ze smogiem, co więcej – leży przy górach, więc jest tam doprawdy przepiękny krajobraz, szlak górski i nie zabrakło też naturalnie stoków narciarskich z kolejką gondolową, bo jakże inaczej. Miasto ma do tego bardzo rozbudowane zaplecze turystyczno-wypoczynkowe. Innymi słowy – jeżeli ktoś chce zarabiać na wynajmowaniu mieszkania bogatym turystom, to chyba nie może lepiej trafić.
ynos89

Postprzez sonda » 24 gru 2018, o 10:29

Można śmiało inwestować w mieszkanie bo to nadal się bardzo opłaca, musisz tylko dobrze wybrać mieszkanie a pomoże w tym na pewno Joanna Lebiedź z biura nieruchomości przy Lekkiej 3, jest bardzo operatywna i zna sie doskonale na swojej pracy
sonda

Postprzez alex111 » 26 maja 2019, o 16:38

W co inwestowac, to bardzo trudne pytanie, zwłaszcza jezeli nie ma sie o tym pojęcia. Jezeli jestescie zainteresowani inwestycją Waszego kapitału , to ze swojej strony serdecznie polecam Wam https://viennalife.pl/strefa-inwestowania/platforma-funduszy . Moim zdaniem warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy zajmują sie tym od kilkunastu lat.
alex111

Następna strona

Powrót do Krok po kroku