Jak znaleźć pracę?

Forum ogólne poświęcone aranżacji i dekoracji wnętrz. Zadaj pytanie tutaj, jeśli nie znalazłeś innego odpowiedniego działu na forum.

Re: Jak znaleźć pracę?

Postprzez finek » 9 paź 2019, o 15:59

Jak ubieracie na na rozmowę kwalifikacyjną? Jaki ubiór jest odpowiedni?
finek

Postprzez paula22 » 22 paź 2019, o 17:20

Według mnie najlepiej szukać pracy na portalach ogłoszeniowych... Moi znajomi, rodzina też tak robi. Jak coś potrzebują klikają na stronę przykładowo clixs.pl i przeglądają wyszczególnione ich oferty. Ostatnio nawet znajomy z pracy szukał prywatne zlecenia budowlane, bo chciał sobie dorobić. A zna się na tynkowaniu, układaniu cegieł itd. No i znalazł tam całkiem ciekawe propozycje.
paula22

Postprzez Kminek » 15 lis 2019, o 08:24

Dobrym rozwiązaniem na znalezienie pracy są też agencje takie jak http://work-in.pl/ Mój brat korzystał własnie z ich pomocy, złożył u nich dokumenty i w niecały tydzień pomogli mu znaleźć stanowisko odpowiednie do jego kwalifikacji. To świetna sprawa, bo taka agencja ma już przetarte szlaki i jest w stanie zapewnić pracownikowi pracę o jakiej marzy. Świetnie wykorzystali umiejętności i doświadczenie mojego brata i znaleźli mu posadę, jakiej sam poszukiwał już od dawna bez skutku. Także spróbuj :)
Kminek

Poprzednia strona

Powrót do Urządzanie domu