Jak znaleźć pracę?

Forum ogólne poświęcone aranżacji i dekoracji wnętrz. Zadaj pytanie tutaj, jeśli nie znalazłeś innego odpowiedniego działu na forum.

Jak znaleźć pracę?

Postprzez deecocco » 22 mar 2018, o 18:57

Szukacie informacji gdzie można znaleźć najciekawsze oferty pracy? Jak dobrze napisać CV i się dobrze przygotować na rozmowę kwalifikacyjną? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedz na https://serwisrekrutacyjny.pl/ To pomoże wam znaleźć wymarzoną pracę.
deecocco

Re: Jak znaleźć pracę?

Postprzez arniee » 27 kwi 2018, o 14:43

Chyba na początek warto sprawdzać oferty na portalach rekrutacyjnych.
arniee

Postprzez olaff » 8 mar 2019, o 10:27

Z własnego doświadczenia wiem, że warto przygotować się odpowiednio do rozmowy kwalifikacyjnej. Ot, chociażby nastawić się na któreś z tych - wydawać by się mogło- przedziwnych pytań.
olaff

Postprzez arniee » 8 mar 2019, o 20:17

Portale rekrutacyjne? Tam jest chyba najwięcej ogłoszeń.
arniee

Postprzez wardega12 » 7 maja 2019, o 18:06

Pora skończyć ze stereotypem że w agencji pracy nie można znaleźć pracy, dobrej pracy. Obecnie agencje pracy są zupełnie inne i dopasowują się do pracowników. Nie znajduje się tam tylko ofert pracy dla studentów przy wykładaniu towarów. Np. w agencji EuroKadra pracę znajdzie nawet programista. Oprócz tego popularne branże to logistyka, budownictwo i obsługa klienta.
wardega12

Postprzez peletto » 20 maja 2019, o 18:36

W dobie internetu najłatwiej jest znaleźć zatrudnienie właśnie za pośrednictwem portali online, jest ich kilka sprawdzonych, warto korzystać i umieszczać swoje aplikacje. Zobaczcie tutaj, znajomy szuka pracy jako przedstawiciel handlowy, znalezienie tej oferty zajęło mi 3 minuty https://www.aplikuj.pl/oferta/280885/przedstawiciel-handlowy-umowa-o-prace-p-h-u-gamax-dorota-zajac#backto=%2Fpraca%2Fkrakow tutaj nie ma wiele wymagań, praca ciekawa, w dobrze prosperującej firmie. Myślę, że warto się jej lepiej przyjrzeć jeśli na terenie Krakowa poszukujecie pracy obecnie.
peletto

Postprzez alex111 » 11 lip 2019, o 16:10

Jezeli szukacie pracy to sprawdzcie ofertę Gastamo praca w Niemczech . Gastamo Job Service to ogólnopolska agencja pracy i doradztwa personalnego. Sam skorzystałem z ich oferty i jestem bardzo zadowolony, dlatego serdecznie polecam .
alex111

Postprzez marom » 11 wrz 2019, o 10:24

ja czułem się wymęczony szukaniem pracy... zacząłem pić i źle traktowałem rodzinę.... wtedy żona zapisała mnie na kilka zabiegów w komorze hiperbarycznej Atamed poczułem się po nich znacznie lepiej ! mój umysł się oczyścił, a ja miałem siły do działania. Tak się składa, że w poczekalni poznałem swojego Obecnego szefa - mam nadzieje, że do was też los się uśmiechnie
marom

Postprzez katarynka » 17 wrz 2019, o 11:15

Najpierw warto zacząć od przeglądania stron z ogłoszeniami, stron firm, które zajmują się interesującą nas branżą i od podpytania znajomych czy nie słyszeli nic o jakimś wolnym etacie. Te trzy miejsca dają spore możliwości znalezienia fajnej pracy w dość krótkim czasie
katarynka

Postprzez piterrek » 23 wrz 2019, o 11:35

Ja wychodzę z założenia, że najlepiej pracę znaleźć... po znajomościach. Może to dość kontrowersyjne zdanie, ale bardzo prawidziwe.
Tajemnica energii działania polega na tchnieniu nadziei.
Sprawdź co to jest poślizg kontrolowany
piterrek

Następna strona

Powrót do Urządzanie domu