Jaka jest wasza wymarzona kuchnia?

Pomysły na aranżację kuchni, dobór mebli kuchennych. Tutaj znajdziesz także porady na aranżacje kuchenne jak zaprojektować funkcjonalną oryginalną kuchnię.

Re: Jaka jest wasza wymarzona kuchnia?

Postprzez Yorienn » 28 sie 2018, o 12:27

Moja wymarzona kuchnia? Och, połączona z jadalnią takim murkiem, jak w klubach. Na tyle duża, żeby było można w niej gotować. Styl raczej prosty, norweski, a w jadalni takie wiszące lampki.
:)
Yorienn

Postprzez jezus2000 » 20 wrz 2018, o 21:50

Wymarzona kuchnia to taka w której meble zostały wykonane na wymiar, a do tego prezentują się rewelacyjnie. Jak się okazało, firma Pinio http://www.kuchniepinio.pl/ spełniła te marzenie! Są oni odpowiedzialni za wykonanie eleganckich, estetycznych i pięknych mebli do naszej kuchni. Nadały one niesamowitego uroku.
jezus2000

Postprzez magisterlevel20 » 10 paź 2018, o 11:24

Moja idealna kuchnia to kuchnia w białych kolorach. Duża, biała kuchnia, na której jest wszystko i nawet więcej.
magisterlevel20

Postprzez Kiwi645 » 31 paź 2018, o 13:19

Mnie się wiele rozwiązań podoba, ale w tej chwili chyba najbardziej połączenie czerni z brązem drewna, do tego ciekawe oświetlenie, dobre sprzęty i designerska armatura od Kludi www.kludi.com/pl/produkty/kuchnia/ Takie ocieplony styl nowoczesny
Kiwi645

Postprzez Kajetanex879 » 5 lis 2018, o 13:35

Jeżeli szukasz firmy, która robi meble na zamówienie na wymiar to ja polecam firmę TOCE z Cybulic. Firma oferuję meble w określonym stylu na przykład angielskim lub meble bardzo nowoczesne.
Kajetanex879

Postprzez ynos89 » 28 lis 2018, o 09:59

Ja niedługo zacznę wykończeniówkę mojego świeżo nabytego, pierwszego mieszkania, więc będę mogła w końcu zrealizować to, jak wygląda moja wymarzona kuchnia, jestem więc dość podekscytowana :). Osobiście cenię sobie wnętrza nowoczesne, więc jako bazę chciałabym wykorzystać płytki Crystal Palace z oferty https://www.opoczno.eu/oferta-kolekcje/?or=1 i na tej podstawie powolutku dołączać kolejne elementy, generalnie jednak dążąc do łączenie elementów minimalizmu z delikatnymi akcentami glamour – ma być więc elegancko, ale bez przepychu. Skupić się chcę na bieli i szarości, tu i ówdzie może jakiś wyrazisty akcent w czerni. Pod względem wyposażenia raczej standardowo – obudowane szafki, cargo, wiadomo – kuchenka i takie tam… Zależy mi jednak przede wszystkim na przejrzystości. W moim rodzinnym domu gotowanie to zawsze był chaos, bo brakowało jakiegoś systemu, każda przyprawa była gdzie indziej i tak dalej. Tego typu doświadczeń chcę uniknąć, zaś jasna kolorystyka zachęci mnie – mam nadzieję – do bardziej uważnego utrzymywania porządku :).
ynos89

Postprzez MarekAntoniak85 » 21 gru 2018, o 09:00

Ja zamawiałem meble z firmy Meble Paprocki z Ostrowa Wielkopolskiego. Firma istnieje na rynku od 1989 roku wiec cieszy się długoletnią tradycją i mówi się, że to są meble na lata. W firmie Paprocki znajdziemy meble wypoczynkowe tapicerowane czy biurowe, ale również szeroka gama mebli stołowych i pokojowych.
MarekAntoniak85

Postprzez socha123 » 8 lut 2019, o 14:26

Biało- szara kuchnia z seledynowymi dodatkami. Ostatnią taką widziałam i się w niej zakochałam.
socha123

Postprzez Mariola » 18 lut 2019, o 08:02

W niedługim czasie czeka mnie remont kuchni i kuchnia jaka mi się podoba jest monochormatyczna
proste oraz białe szafki ( w macie)
czarny blat
zielone dodatki ale w postaci obrazów czy mchu na scianie ( będe musiała to jeszcze przemyśleć, ale wydaje mi się, ze kolor zielony najlepiej pasuje do takiego nowoczesnego pomieszczenia)

Martwi mnie jednak co będzie najlepiej wyglądało na ścianie.Co sądzicie o takich cegiełkach?
https://home100.pl/plytki-cegielki

Jak tutaj?
Obrazek
Mariola

Postprzez sergiej » 10 kwi 2019, o 07:58

Do wymarzonej kuchni kupiłbym lampy ze strony https://www.tomix.pl/c/pl/74_14_110/5/1 ... itowe.html
sergiej

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kuchnia