Jaka jest wasza wymarzona kuchnia?

Pomysły na aranżację kuchni, dobór mebli kuchennych. Tutaj znajdziesz także porady na aranżacje kuchenne jak zaprojektować funkcjonalną oryginalną kuchnię.

Re: Jaka jest wasza wymarzona kuchnia?

Postprzez arlett » 11 kwi 2019, o 11:41

Marzę o kuchni takiej przytulnej, w starym stylu:)
arlett

Postprzez tomycjo » 12 kwi 2019, o 08:40

Ja teraz aktualnie przeprowadzam remont w domu i na reszcie postawię sobie taki wielki wysoki stół na środku kuchni - tak jak na amerykańskich filmach. No to jest genialne. Już mnie denerwują te niskie stoły.. Przy takim wysokim do sobie człowiek stanie i bez garbienia się może sobie na spokojnie coś na nim pichcić:)
tomycjo

Postprzez kevinmccallister85 » 18 kwi 2019, o 09:30

Jeżeli szukasz niepowtarzalnych mebli do kuchni to polecam kontakt do firmy Motyl Styl z Inwałdu w woj małopolskim. Firma jest cenionym producent stylowych i funkcjonalnych mebli na wymiar. W firmie Motyl zamówimy piękne szafki wiszące i stojące, półki oraz blaty z drewna lub imitacji kamienia.
kevinmccallister85

Postprzez wielbiciel009 » 26 kwi 2019, o 19:48

Wiele osob marzy o kuchni, ktora bedzie moglo samodzielnie zaprojektowac i doapsowac tym samym do swoich potrzeb. :) Taka mozliwosc daje Ci firma http://www.jago-kuchnie.com.pl/meble-ku ... szkow.html :) Dodatkowo, dbaja o kazdy, najmniejszy szczegol i drobiazg, dopascowujac go bardzo dokladnie. :)
wielbiciel009

Postprzez wisniewskalila » 13 maja 2019, o 08:45

Białe eleganckie meble i czarny granitowy blat. I przede wszystkim przestrzeń.. Ona jest najważniejsza.
Może też zastosuję jakieś dodatki w postaci tapet, może tapety ścienne kwiaty lub cegła/kamień.
Ptak Moda - odzież damska
wisniewskalila

Postprzez magda14 » 21 maja 2019, o 09:27

magisterlevel20 napisał(a):Moja idealna kuchnia to kuchnia w białych kolorach. Duża, biała kuchnia, na której jest wszystko i nawet więcej.

Ja również! :)
magda14

Postprzez Kazik91882 » 27 maja 2019, o 18:30

Kuchnia to tak naprawdę najważniejsze pomieszczenie w każdym domu, bo najwięcej czasu się tam spędza. Nie wiem skąd jesteście ale jeśli z woj. mazowieckiego to polecam firmę Wiór Płyt z Wyszkowa. Tworzą meble na wymiar. Solidne i ładne. W sieciówkach takich nie znajdziecie.
Kazik91882

Postprzez junka » 29 cze 2019, o 07:58

Moja kuchnia wymarzona powinna posiadać całe niezbędne wyposażenie, tu https://kobietamag.pl/w-czym-serwowac-latem-napoje-stylowe-rozwiazania/ widziałam bardzo fajne szklanki, dokładnie takie jakie chciałam kupić, teraz przynajmniej wiem gdzie można je dostać
junka

Postprzez roland » 15 lut 2020, o 21:01

Tez jestem takiego zdania jak Wy, jak robic kuchnie to w najwyzszym standardzie na jaki nas aktualnie stac. Taka inwestycja zwroci sie po dlugich latach poniewaz bedziemy zwolnieni z ponownego jej remontowania. Wysokiej jakosci materialy wykonczeniowe, wytrzymaja probe czasu bez dwoch zdan. Co ciekawe to nie trzeba ich kupowac w jakichs horrendalnych cenach bo nawet srednia poika cenowa moze nas pozytywnie zaskoczyc. Po udanym remoncie trzeba znalezc sobie chwile na odpoczynek. Ja lubie wypic sobie czekolade red velvet (przepis - https://uwielbiam.pl/przepis/czekolada- ... red-velvet) bo nie tylko swietnie sie prezentuje ale tez smakuje :)
roland

Poprzednia strona

Powrót do Kuchnia