Jaka najlepsza podłoga w biurze

Co dać na podłogę: panele podłogowe, parkiet, gres? Z czego zrobić schody tak, by były trwałe i funkcjonalne? Wymiana doświadczeń i opinie budujących swój własny dom.

Jaka najlepsza podłoga w biurze

Postprzez Alert » 2 cze 2019, o 09:28

Jaka będzie najlepsze podłoga w pomieszczeniu biurowym?

Płytki?
panele
a moze jednak wykładzina?
Alert

Re: Jaka najlepsza podłoga w biurze

Postprzez bejawor » 7 cze 2019, o 11:23

Panele wcale sie nie sprawdzą. Miałem juz w biurze panele i się wycieraja pod kołami krzesła obrotowego. Musiałem w koncu położyć na podłodze specjalna matę, jednak nie było to zbyt wygodne ( zaczepiały o nia kółka fotela). Wiekszość osób obecnie decyduje się na położenie wykładziny w biurze. Wykładzina jest tania, wytrzymała i prosta w czyszczeniu. Poza tym jej położenie jest szybkie.

Jeśli nie chcesz dywanowej, zastanów się nad położeniem wykładziny z materiału pcv:
https://www.wykladzinywapol.pl/wykladziny/pvc
bejawor

Postprzez Kazik91882 » 25 cze 2019, o 19:18

Do biura to trzeba czegoś solidniejszego. Tutaj http://www.sagar.com.pl/ zerknijcie sobie na specjalne materiały na podłogi właśnie do miejsc użyteczności publicznej jak biura, przedszkola, hotele czy poczekalnie. Tam trzeba stawiać na solidne materiały jak np panele winylowe.
Kazik91882

Postprzez trops » 18 wrz 2019, o 16:09

Czy wykładzina sprawdza się w biurze? Czy jest to dobre rozwiązanie?
trops

Postprzez moshaloo » 18 paź 2019, o 08:09

Sprawdzi się, pod warunkiem, że będzie to wykładzina o podwyższonej wytrzymałości do obiektów o dużym natężeniu ruchu.
moshaloo

Postprzez denver » 10 gru 2019, o 05:45

Zastanawiałem się między wykładziną, a panelami. Ostatecznie stwierdziłem, że panele będą lepszą opcją. Należy jedynie dobrać odpowiednią klasę ścieralności i będą służyć latami. Swoje zamawiałem w Bricoman https://www.bricoman.pl/drzwi-okna-stolarka/panele-podlogowe-laminowane-i-winylowe/panele-podlogowe-laminowane. Kolor pomagała mi dobrać żona, bo zupełnie się na tym nie znam. Prezentują się idealnie w biurze. Mam je już kilka lat i trzymają się bez zarzutu.
denver

Postprzez keshka » 13 gru 2019, o 09:08

Ja bym postawiła na panele podłogowe o wysokiej klasie ścieralności AC4 lub AC5
Ostatecznie, trudności to tylko rzeczy do przezwyciężenia.
keshka

Powrót do Schody i podłogi