Jaki kolor paneli?

Co dać na podłogę: panele podłogowe, parkiet, gres? Z czego zrobić schody tak, by były trwałe i funkcjonalne? Wymiana doświadczeń i opinie budujących swój własny dom.

Re: Jaki kolor paneli?

Postprzez Vickeys » 2 lip 2018, o 10:47

Zależy do jakiego pomieszczenia, bo do salonu zawsze chciałam ciemną podłogę a do sypialni jasną :)
Vickeys

Postprzez gerardp » 9 lip 2018, o 13:00

Mnie się bardzo podobają ciemne panele podłogowe, ale słyszałam, że bardzo widać na nich brud. Jakie są wasze doświadczenia z ciemnymi panelami?
gerardp

Postprzez karmazyn » 5 gru 2018, o 10:38

Z ciemnymi panelami jest o tyle problem, że nigdy się do końca nie wie, gdzie są jakieś plamy, przez co w efekcie można mieć ciągle brud w pokoju i o tym nie wiedzieć. Do tego widać każde zarysowania i starte miejsca. Z jasnymi nie ma takich problemów, z tego, co zauważyłam.
karmazyn

Postprzez bella13 » 16 wrz 2019, o 12:37

Ciemne panele są bardzo ładne, zwłaszcza do jasnych ścian, jednak na takich bardzo szybko widać kurz i ciężej jest je utrzymać w czystości.
Zobacz ofertę opakowań eko
bella13

Postprzez katarynka » 17 wrz 2019, o 11:10

Mi się najbardziej podobają jasne panele, takie wpadające w biel, szarość, albo beż :D I najlepiej z widoczną i mocno zarysowaną fakturą drewna. Takie są też bardzo uniwersalne, bo łatwo z nimi zrobić kilkanaście różnych stylizacji tego samego wnętrza :)
katarynka

Postprzez marcco » 18 paź 2019, o 09:40

Ja wybrałem do swojego domu ciemne panele - doskonale wyglądają na tle jasnych ścian. Niestety szybko na nich widać kurz
marcco

Poprzednia strona

Powrót do Schody i podłogi