Jaki projektant wnętrz?

Forum ogólne poświęcone aranżacji i dekoracji wnętrz. Zadaj pytanie tutaj, jeśli nie znalazłeś innego odpowiedniego działu na forum.

Re: Jaki projektant wnętrz?

Postprzez pakle » 9 wrz 2021, o 08:17

pakle

Postprzez Aaricia » 9 lis 2021, o 17:34

Wnętrzarstwo to zdecydowanie moja nowa pasja :) Od dawna chcieliśmy coś zmienić w naszym mieszkaniu i przy remoncie postawiliśmy na naprawdę duże zmiany, było wyburzanie i przestawianie ścian, ogromne zmiany kolorystyczne, ale efekt jest znakomity, o to mi właśnie chodziło, wreszcie czuję się w 100 % u siebie, mamy przecudne mieszkanie :) Nasze nowe piękne wnętrza to w większości zasługa doskonałej projektantki wnętrz Joanny Fabickiej z Bytomia i jej firmy Wytwórnia. Jeśli kochacie, tak jak ja, projekty odważne, niesztampowe, cenicie naturalne materiały i wysokiej jakości produkty to skierujcie się do niej, to mistrzyni projektowania odważnych wnętrz, kreatywnych projektów, mieszkań z duszą a nie kolejnych katalogowych produkcji. Poleciła mi ją znajoma i to był strzał w 10-tkę, od razu załapałam z panią Joanną nić porozumienia, wiedziałam, że dobrze odczytała moje wnętrzarskie marzenia :) Dodam, że wnętrza, które nam zaprojektowała są nie tylko piękne i oryginalne, ale także funkcjonalne, komfortowo się w nich mieszka.
Aaricia

Postprzez whillo » 27 lis 2021, o 18:59

whillo

Postprzez kbmaria » 20 gru 2021, o 10:51

Genialne macie wskazówki, tego właśnie szukałam :) Przydadzą mi się!:)

Postprzez mijabela » 10 sty 2022, o 13:35

dzięki za ciekawe namiary i cenne wskazówki :) tego właśnie szukałam, pozdrawiam!

Postprzez mijabela » 10 sty 2022, o 13:40

dzięki za ciekawe namiary i cenne wskazówki :) tego właśnie szukałam, pozdrawiam!

Postprzez gfeq » 13 sty 2022, o 14:52

bardzo ciekawe propozycje i wątek, dzięki! tego szukałam :)

Postprzez Fobek77 » 30 sty 2022, o 19:05

W przypadku poszukiwań profesjonalnej pomocy i jednocześnie konkretnych wskazówek w zakresie stworzenia wyjątkowego wnętrza w nowoczesnym wydaniu to jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście również zwrócili uwagę na to jak działa firma https://monanastudio.pl/ która na pewno będzie w stanie pomóc w stworzeniu wyjątkowego wnętrza. Z resztą sprawdzając ich realizacje przekonacie się jak wiele świetnych projektów mają na koncie.
Fobek77

Postprzez kolesiowy11 » 9 lut 2022, o 21:59

Dobrym ruchem okazało się zawiązanie współpracy z projektantem z Santiago Design https://santiagodesign.pl/oferta/ . Odpowiadał on za stworzenie cudownego, nietuzinkowego projektu który to idealnie odnalazł się w naszym nowym wnętrzu. Myślę, że i Wy odnajdziecie w ich usługach coś dla siebie!
kolesiowy11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Urządzanie domu