Jedzenie, a kuchnia

Pomysły na aranżację kuchni, dobór mebli kuchennych. Tutaj znajdziesz także porady na aranżacje kuchenne jak zaprojektować funkcjonalną oryginalną kuchnię.

Jedzenie, a kuchnia

Postprzez mirabelka1 » 29 sie 2019, o 12:47

Lubicie jeść? Kto by nie lubił! Jednak są produkty, których jakość powinna być zachowana stała, np. makaron :) im lepszy, bardziej wypełniony tym zdrowszy i smaczniejszy. Warto więc korzystać z dobrych jakościowo produktów i jeść zdrowo i smacznie.
mirabelka1

Re: Jedzenie, a kuchnia

Postprzez koszek » 16 paź 2019, o 15:55

Powinniśmy jeść zdrowe jedzenie. Powinniśmy ograniczyć jedzenie fastfoodów i przetworzonego jedzenia.
koszek

Postprzez urszulla34 » 18 paź 2019, o 06:40

Uwielbiam gotować i jeść
urszulla34

Postprzez Wrobel1 » 6 gru 2019, o 16:42

A kto lubi kuchnie arabską? Bo niedawno w Warszawie otworzyli nowa restauracje Leila i tam można zjeść dania blisko wschodnie. Według mnie to bardzo fajne, że możemy poczuć smak innych krajów i zanurzyć się w jego tradycję a to, że szefem kuchni jest Jordańczyk gwarantuje dobry i tamtejszy smak. Takiej otwartości na inną kuchnie brakuje nam polakom dlatego myślę, że ta restauracja to strzał w dziesiątkę
Wrobel1

Postprzez Newhouse » 11 gru 2019, o 09:12

Zgadzam się, że w niektóre produkty warto zainwestować, aby danie wyszło lepsze i smaczniejsze. Natomiast mi do tej pory nie wychodzi sushi, kupuję najdroższe ryby, najlepszy ryż, dodatki, a i tak nie smakuje jak w restauracji. W końcu się poddałam i postanowiłam na ten przysmak chodzić do restauracji. I tak nawiasem mówiąc, w Forcie Służew na warszawskim Ursynowie otwarto restaurację Garo Sushi, która serwuje najlepsze sushi w mieście.
Newhouse

Postprzez gratkak » 11 gru 2019, o 12:15

Wrobel1 napisał(a):A kto lubi kuchnie arabską? Bo niedawno w Warszawie otworzyli nowa restauracje Leila i tam można zjeść dania blisko wschodnie. Według mnie to bardzo fajne, że możemy poczuć smak innych krajów i zanurzyć się w jego tradycję a to, że szefem kuchni jest Jordańczyk gwarantuje dobry i tamtejszy smak. Takiej otwartości na inną kuchnie brakuje nam polakom dlatego myślę, że ta restauracja to strzał w dziesiątkę

uwielbiam arabskie klimaty i danie, dzięki za cynk musze się tam wybrać koniecznie
Potrzebuję bluzę dla nastolatki która będzie modna, wygodna i z dobrego materiału
gratkak

Postprzez budifek » 31 sty 2020, o 09:34

Staram się jeść zdrowo i jak tylko mam chwilę to piekę sobie sama chleb. Kupiłam wypiekacz https://www.oleole.pl/wypiekacze-chleba.bhtml i jestem z tego zadowolona, bo mam pewność, że jem zdrowy i pyszny chleb. Nie mogę jeść każdego chleba, więc muszę sobie robić go sama.
budifek

Postprzez CADrysunki » 2 lut 2020, o 11:16

Jedzenie kupowane w marketach jest produkowane w taki sposób, aby uzyskać jak największą wydajność i najniższą cenę, więc do zdrowego nie należy. Konserwanty, polepszacze smaku, wypełniacze, barwniki to tylko część dodatków które są niezdrowe i powinniśmy ich unikać. Najlepiej jest kupować żywność na targowiskach bo drobni rolnicy nie stosują takich metod produkcji.
CADrysunki

Postprzez malpka11 » 10 lut 2020, o 11:16

Ja zawsze staram się gotować, bo nie lubię przetworzonego jedzenia. Jak sama sobie ugotuję, to przynajmniej wiem, co jem
malpka11

Postprzez martins » 11 lut 2020, o 12:05

Z kuchni świata ja chyba najbardziej uwielbiam kuchnię chińską. Często jeżdżę do restauracji https://www.lees-chinese.pl/, w której są podawane dania przygotowywane przez rodowitych chińczyków. Jeżeli mieszkacie w Gdańsku to polecam wam się tam wybrać.
martins

Następna strona

Powrót do Kuchnia