kontakty antybakteryjne

Forum ogrodnicze poświęcone wszelkim kwestiom związanym z urządzaniem ogrodu i przestrzeni na zewnątrz domu.

kontakty antybakteryjne

Postprzez sajmonex » 27 paź 2020, o 15:22

kontakty antybakteryjne,
czyli jak zmniejszyć ryzyko zagrożenia do minimum!


Obrazek

Przyszło nam zmierzyć się z ciężką rzeczywistością, czego tak naprawdę nikt się nie spodziewał. Zagrożenie wirusem czyha na nas na każdym kroku, a liczba zakażonych osób rośnie z dnia na dzień. Pamiętaj, zdrowie jest najważniejsze! Dlatego nie zwlekaj i w trosce o dobro swoich pracowników czy pacjentów, zainstaluj w swoim miejscu pracy antybakteryjne włączniki Simon 54, które zwiększą ochronę przed zarażeniem różnego rodzaju wirusami czy bakteriami.

Bakterie i wirusy są dla nas bardzo niebezpieczne. Dostają się do organizmu człowieka, rozwijają i namnażają się w nim, a następnie atakują zdrowe tkanki, produkując szkodliwe toksyny, które niszczą komórki naszego organizmu. W ten sposób w naszym organizmie może dojść do bardzo niebezpiecznych zmian, które stanowią zagrożenie życia, a w niektórych przypadkach są przyczyną śmierci.

Co odróżnia włączniki z serii Simon 54 od zwykłych kontaktów? Ich bakteriobójcze i antybakteryjne działanie, które zostało potwierdzone licznymi badaniami i testami.

Testy przeprowadzone zgodnie ze standardami ISO i JIS potwierdzają skuteczność bakteriobójczą produktów antybakteryjnych Simon 54 na poziomie 99,9%!

Dzięki naszym włącznikom nie musisz martwić się, że włączając światło w toalecie lub w pomieszczeniu, do którego dostęp ma dużo różnych osób, bakterie zostaną na włączniku, a następnie będą „przechodzić z rąk do rąk” i po kolei zarażać Twoich pracowników, którzy, w obecnej sytuacji zmuszeni będą iść na urlop zdrowotny. To z kolei będzie wiązało się z brakiem personelu do pracy.

Na wszelkiego rodzaju zakażenia narażone są szczególnie osoby starsze i schorowane. Najwięcej takich osób przebywa w szpitalach, domach starców czy specjalnych ośrodkach. Przy słabej odporności osób schorowanych wystarczy naprawdę bardzo niewiele, żeby zarazić się bakterią. Nasze kontakty antybakteryjne eliminują ryzyko zakażenia oraz niebezpiecznych dla nich infekcji.

Produkty antybakteryjne z serii Simon 54 wykonane są materiału na bazie jonów srebra, dzięki czemu sprawnie eliminują wszelkiego rodzaju bakterie, grzyby i pleśnie z powierzchni włącznika czy gniazda wtyczkowego. Z jonów srebra srebra wykonany jest zarówno klawisz lub pokrywa, jak i ramka włącznika.
sajmonex
 
Posty: 8
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 15:13

Re: kontakty antybakteryjne

Postprzez arniee » 4 gru 2020, o 16:12

Dlatego warto zaopatrzyć się w środki do dezynfekcji np. https://exterya.com/sklep/srodki-dezynfekujace/ I regularnie przemywać kontakty, klamki i tym podobne.
arniee
 
Posty: 103
Dołączył(a): 27 kwi 2018, o 14:41

Re: kontakty antybakteryjne

Postprzez darek3332 » 21 sty 2021, o 11:47

Ja jestem niesamowicie zadowolony , że ten wątek jest. Ten wątek na pewno pokaże znajomemu.
_________________________________________________________
Medycyna estetyczna Kraków
darek3332
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 sty 2021, o 11:44Powrót do Ogrody / balkony / tarase

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości