Kuchnia w stylu industrialnym czy eleganckim?

Pomysły na aranżację kuchni, dobór mebli kuchennych. Tutaj znajdziesz także porady na aranżacje kuchenne jak zaprojektować funkcjonalną oryginalną kuchnię.

Re: Kuchnia w stylu industrialnym czy eleganckim?

Postprzez martyna » 21 mar 2019, o 11:02

A jakie oświetlenie do kuchni wybrać? Klasyczne, czy jakieś nowoczesne. Bo bardzo podobają mi się np takie żarówki na kablu, ale nie wiem, czy do klasycznych, dębowych mebli będą pasowały.
martyna

Postprzez jezus2000 » 21 mar 2019, o 12:11

Jeśli wykonanie kuchni zlecisz do właściwego biura projektowego, to zarówno jeden styl jak i drugi wypali. Tylko koniecznie kuchnię muszą wykonać profesjonaliści! Za aranżację naszej kuchni, jak i dobór mebli odpowiadają Dont Worry http://dontworry.pl z Gdyni, którym wyszło to rewelacyjnie!
jezus2000

Postprzez paula22 » 27 mar 2019, o 21:02

Ja powiem tak... Wszystko zależy już od tego co tobie się podoba. To jest twoja kuchnia, także musisz ją zaaranżować tak, żeby tobie się podobała. Ja zdecydowanie wolę nowoczesny i elegancki styl. Dlatego chce wybrać wszelkie produkty zgodnie z najnowszymi trendami. Już trafiłam na kafelki do kuchni na stronie https://plytki24.pl/plytki-i-kafelki-ku ... 00866.html . Możesz też tam zerknąć sobie przy okazji, ponieważ mają najróżniejsze modele płytek.
paula22

Postprzez Kazik91882 » 27 maja 2019, o 18:28

Mi osobiście podobają się eleganckie, nowoczesne kuchnie, ale wiadomo, że każdy ma inny gust ;) Ja u siebie zdecydowałam się na kuchnię pod wymiar. Robiła mi ją firma Wiór Płyt z Wyszkowa. Naprawdę spoko firma, bo meble wyszły super a i z terminowością też nie było żadnych problemów.
Kazik91882

Postprzez lukaszkubel » 28 maja 2019, o 07:35

Bardzo popularne są teraz kuchnie w nowoczesnym stylu. Sam ostatnio, przeprowadzałem remont właśnie po to aby unowocześnić moją kuchnię oraz dodać do niej nutę elegancji. Oczywiście kuchnie w stylu industrialnym również mogą takie być, ale według mnie nic nie dorówna nowoczesnemu stylowi :)
lukaszkubel

Postprzez bobik11 » 19 lip 2019, o 20:16

Polecam zapoznać się z ofertą http://www.jago-kuchnie.com.pl, ponieważ specjalizują się w meblach kuchennych na wymiar. W swoim ponad 20-letnim doświadczeniu, mają wiele realizacji na koncie więc z pewnością wybór jest duży. Oczywiście realizują również projekty klienta zarówno w stylu klasycznym jak i nowoczesnym.
bobik11

Postprzez Kazik91882 » 6 sie 2019, o 13:22

Jak chce się odmienić wnętrze to można też pomyśleć o tapecie. Różne wzory tapet czy fototapet stricte przeznaczonych do kuchennego wnętrza można znaleźć tutaj - http://naklejkomania.eu/55-tapety-scienne . Jedna ściana czy chociażby pas fototapety na pewno odmieni wnętrze, stanie się żywsze.
Kazik91882

Postprzez demur » 12 sie 2019, o 08:08

Zawsze można połączyć jeden i drugi styl, jak ktoś już wcześniej słusznie zauważył :)
Postrzeganie elegancji też jest różne, dlatego przede wszystkim należy kierować się własnymi upodobaniami.
Ze względu na prostotę i funkcjonalność stylu industrialnego, w kuchni taki styl może sprawdzić się idealnie.
Obecnie mamy takie możliwości, że metamorfoza wnętrza nie zawsze musi się łączyć z ogromnymi kosztami.
W zależności od wielkości pomieszczenia można postawić na fototapetę imitującą ceglany mur, geometryczne formy, widoki na most lub wieżowce. Wtedy nadamy naszemu wnętrzu industrialnego charakteru, tak jak na poniższym przykładzie:

Obrazek
demur

Postprzez Wiwera » 19 sie 2019, o 14:00

Ja preferuje styl elegancki. Rozglądam się za pracownikami, którzy wykonają mi pięknie kuchnie.
Przeglądam https://www.toruniak.pl/
Wiwera

Postprzez budifek » 20 sie 2019, o 07:16

To prawda, że można łączyć różne style mebli i jest to teraz modne. Da się znaleźć meble kuchenne w Błoniach. Takie, jakie się chce można sobie dopasować i zawsze będzie można znaleźć je dopasowane do swojego stylu. Jak odmieniać swoją kuchnię to może właśnie całkiem inne meble?
budifek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kuchnia