Kuchnia w stylu skandynawskim

Pomysły na aranżację kuchni, dobór mebli kuchennych. Tutaj znajdziesz także porady na aranżacje kuchenne jak zaprojektować funkcjonalną oryginalną kuchnię.

Kuchnia w stylu skandynawskim

Postprzez Surrender » 8 lut 2019, o 14:51

Co powinno sie obowiazkowo znalezc w kuchni urzadzanej w stylu skandynawskim?
Ostatnio edytowano 2 sie 2019, o 08:24 przez Surrender, łącznie edytowano 1 raz
Surrender

Re: Kuchnia w stylu skandynawskim

Postprzez Adelka » 26 lut 2019, o 18:21

Kuchnie w stylu skandynawskim są przede wszystkim jasne, rozświetlone światłem naturalnym, urządzone prosto i funkcjonalnie. W tego typu kuchniach dominuje biel, białe są meble oraz ściany, płytki bez wzorów. Do tego drewniany stół oraz krzesła, blaty kuchenne również są w kolorze naturalnego drewna. Podłogi często są drewniane lub z kamienia, jeśli z płytek, to zazwyczaj w naturalnych odcieniach. Dla mnie niezbędnym elementem w kuchni jest ekspres do kawy oraz kawa ziarnista Tchibo http://www.kaweo.pl/pl/c/Kawa-Tchibo%2C-Eduscho/59 Nie wyobrażam sobie poczatku dnia bez kubka dobrej kawy.
Adelka

Postprzez mdkow » 21 mar 2019, o 10:05

Do kuchni polecam płytki http://ceramichouse.pl/
mdkow

Postprzez Kiwi645 » 29 mar 2019, o 11:14

Kuchnia skandynawska to minimalizm w czystej postaci, to meble w tym stylu, mała ilość dodatków, odpowiednie, jasne kolory, funkcjonalna armatura kuchenna - ciekawe propozycje ma Kludi www.kludi.com/pl/produkty/kuchnia/
Kiwi645

Postprzez Kazik91882 » 30 mar 2019, o 08:30

Moim zdaniem najlepszą opcją są meble na wymiar. Takie meble kuchenne w Pruszkowie pod wymiar zrobi Ci firma Jago Kuchnie. Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w domu, więc najlepiej jak wszystko tam będzie idealnie zrobione pod nas, ułatwi to życie.
Kazik91882

Postprzez peletto » 21 maja 2019, o 19:41

Mnie się też podobają takie meble, wahania były ale jednak postawiłem na swoim i mam w takim stylu. Robiła mi zabudowę firma Wiór-Płyt z Wyszkowa, są genialni naprawdę, w szoku byłem jak sobie poradzili z wnękami i jak każda szafka szuflada leciutko chodzi, ani jednej rzeczy do której się mogę przyczepić.
peletto

Postprzez futro » 27 maja 2019, o 09:36

Znam tę firmę, znajomym robili kuchnię i potwierdzam że naprawdę im to wyszło. Nie mówię tylko o samej jakości, ale też wyglądzie - niepowtarzalna zabudowa, widać że robił to ktoś z głową na karku
futro

Postprzez bejawor » 2 sie 2019, o 05:06

Wszystko tutaj zależy od tego w jakich wnętrzach lepiej się czujesz. Obecnie bardzo modne są ciemne kolory, wiele osob decyduje się na przykład na czarne matowe meble do kuchni, moim zdaniem jednak nie powinno się na takie decydować z uwagi na to, ze bywają bardzo problematyczne jeśli chodzi o kwestie utrzymania ich w czystości. Jestem osoba wygodną tak wiec wybrałbym dla siebie meble jasne.
http://fronty-skandynawskie.pl
Uważam, ze bardzo eleganckim kolorem może być tutaj Taupe:
Obrazek
bejawor

Postprzez plicha7 » 5 sie 2019, o 13:44

Moja żona bardzo o takiej marzy i spodziewam się, że kiedy będziemy robić remont kuchni to właśnie taką w stylu skandynawskim.
plicha7

Postprzez Wrobel1 » 5 sie 2019, o 15:52

Może nie do końca szalonym pomysłem byłoby wykorzystanie fototapety nawet takiej ze strony https://innetapety.pl/fototapety-las jako dekoracji na ścinie bądź w wolnej przestrzeni między szafkami. Teraz coraz więcej osób decyduje się na takie nietypowe rozwiązania i polecają właśnie mieszanie stylów. Jeśli ktoś wykorzysta ten pomysł to proszę o zdjęcia
Wrobel1

Następna strona

Powrót do Kuchnia