piec wolnostojący

Budowa domu krok po kroku. Pytania osób przygotowujących się do budowania własnego domu, remontu, przebudowy, modernizacji lub adaptacji poddasza.

piec wolnostojący

Postprzez Fijal14 » 13 sty 2022, o 07:40

Hej, szukam jakieś sprawdzonej firmy, która mogłaby mi przygotować w domu piec wolnostojący taką popularną kozę. Jeśli ewentualnie macie jakieś doświadczenie z takimi firmami, możecie mi coś sensownego podpowiedzieć co będzie warto wybrać to dawajcie znać jak to wygląda, jaką firmę warto pod tym kątem wybrać.
Fijal14

Re: piec wolnostojący

Postprzez Deptak77 » 21 sty 2022, o 08:30

Ja chcesz zmieć wolnostojący piec to na pewno będzie z tym mniej zachodu niż z typowym kominkiem, natomiast też musisz mieć tego wykonawcę, który to zrobi w odpowiedni sposób. Tutaj ewentualnie na ofertę www.kominkizdunskie.pl będzie mi się wydaje można liczyć, doświadczenie po ich stronie, zawsze indywidualne podejście do klienta, wydaje mi się, że będą w stanie taki kominek zrobić w zadowalający dla Ciebie sposób, podpowiedzą też jakie rozwiązania wybrać.
Deptak77

Postprzez wera » 22 sty 2022, o 13:01

No właśnie w naszym przypadku nie było możliwości zrobienia tradycyjnego kominka i zdecydowaliśmy się na kozę, z "wylotem" na zewnątrz domu, bo zbyt daleko było do komina. I bardzo się cieszę, że się zdecydowaliśmy na taką formę ogrzewania (jako dodatkowo), bo zamawiamy drewno z http://www.drewnokominkowe.wroclaw.pl/#weOffer i to dla nas spora oszczędność.
wera

Postprzez Cooker » 22 sty 2022, o 17:07

Spełnia normy taki piec?
Cooker

Postprzez whillo » 4 mar 2022, o 00:29

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
whillo

Powrót do Krok po kroku