Pomoc od MG PROJEKT

Ile kosztuje budowa domu jednorodzinnego lub remont mieszkania. Cennik poszczególnych etapów budowy domu jednorodzinnego. Cena za stan surowy otwarty i zamknięty. Aktualne ceny materiałów budowlanych w różnych rejonach Polski. Jak wybudować naprawdę tani dom?

Pomoc od MG PROJEKT

Postprzez olaf » 4 gru 2019, o 20:47

Siemka, chciałem Was zapytać, jak tu jesteście, jak Wam się podobają pomocnicze grupy dyskusyjne od mg projekt? Czy Waszym zdaniem naprawdę można powiedzieć, że oni to dla klientów stworzyli? Czy dla siebie?
olaf

Re: Pomoc od MG PROJEKT

Postprzez stella93 » 11 gru 2019, o 15:08

Czekaj, czekaj, mówisz mniej więcej o tych https://www.facebook.com/pg/mgprojekt/g ... e_internal ? Ja doceniam pomysł. Na jednej się nawet o coś pytałam, zanim budowałam swój dom. A jak już skończyłam, opisałam swoją historię i zdjęcia, to się wypisałam. Ale mile wspominam .
stella93

Re: Pomoc od MG PROJEKT

Postprzez biały » 18 gru 2019, o 12:31

No nie wiedziałem, że oni taką opcję przygotowali. Jak dla mnie świetnie. Nie dbają o swój biznes, a o zadowolenie klienta. Trzeba to nagłośnić, bo to się dziś nieczęsto niestety zdarza.
biały

Powrót do Koszty budowy lub remontu