Pomysł na ciekawe ściany

Ile kosztuje budowa domu jednorodzinnego lub remont mieszkania. Cennik poszczególnych etapów budowy domu jednorodzinnego. Cena za stan surowy otwarty i zamknięty. Aktualne ceny materiałów budowlanych w różnych rejonach Polski. Jak wybudować naprawdę tani dom?

Pomysł na ciekawe ściany

Postprzez kamilos » 14 lis 2015, o 11:21

Czy macie może jakieś ciekawe pomysły, jakieś inspiracje, które pomogły by w urządzeniu ścian? Z góry dziękuję za porady ;)
kamilos

Re: Pomysł na ciekawe ściany

Postprzez emmak » 18 lip 2018, o 13:32

Nie wiem, czy masz na myśli na przykład galerię obrazów w różnych rozmiarach? Czy półki w kształcie plastra miodu?
emmak

Postprzez aspiryna » 22 sie 2018, o 16:24

Widziałem u znajomego coś takiego jak strukturę Magnata - bardzo fajnie to wyszło, jak betonowa ściana. Ma tylko fragment najdłuższej ściany zrobione w ten sposób. Ogólnie styl skandynawski - surowy, jasny, minimalistyczny na maxa.
aspiryna

Postprzez bobik » 18 wrz 2018, o 08:50

Na mnie zawsze duże wrażenie robią fototapety na ścianach. Jakieś krajobrazy... najlepszą są takie zdjęcia, które sami gdzieś kiedyś zrobiliśmy, podczas jakiejś wycieczki. Poza tym świetną sprawą są też szablony, które wykorzystuje się do ozdabiania ścian - dobra opcja dla kogoś kto nie chce mieć obrazu na całej ścianie a tylko uatrakcyjnić ją jakimiś drobnymi dodatkami. A tak dodatkowo to jeszcze mogę polecić dodanie brokatu do farby, najlepiej w dobrze nasłonecznionym pokoju - ściany sie wtedy pięknie mienią w słońcu, a dodatkowo tania i prosta opcja :)
„Damy radę?”
bobik

Postprzez olaff » 24 sty 2019, o 10:22

Dobrym pomysłem są ściany białe. Klimat można natomiast zrobić oświetleniem. Może pomyśl o kinkietach? Mogą być klasyczne, choć moim zdaniem tego rodzaju kinkiety industrialne sprawdzą się super :)
olaff

Postprzez chris17 » 12 lut 2019, o 14:27

A o korku co myślicie?
Uważałem za paskudztwo, a w sumie teraz coraz bardziej w modzie i to przy sensownych nowoczesnych aranżacjach. Za fototapetami nie przepadam, wyglądają jak dla mnie często tandetnie.
chris17

Postprzez CADrysunki » 9 sty 2020, o 16:02

Spróbuj pobawić się kolorami malując ściany w taki sposób aby użyć 2-3 kolorów w różny sposób. Przykładowo niech to będą dwa kolory na jednej ścianie która pod skosem czyli po przekątnej. Ewentualnie dodatkowo ta przekątna może być innym kolorem, linią falistą lub prostą zygzakowatą itp
CADrysunki

Postprzez eden311 » 20 sty 2020, o 12:55

Mi się podoba pomysł ściany wykonanej z takich czerwonych cegiełek. Oczywiście nie wszystkie ściany w takim stylu tylko jakiś kawłaek np. w korytarzu czy przy kuchni.
eden311

Postprzez jankarol1 » 27 lut 2020, o 09:50

Płytki klinkierowe to świetne rozwiązanie - ładne i funkcjonalne. Zabezpiecza ściany przed brudzeniem w newralgicznych miejscach (np. korytarz, przedpokój). U nas wykorzystane były płytki klinkierowe Terca Frontera, fabrycznie "postarzane", dające mega fajny efekt na ścianie. Polecam!
jankarol1

Postprzez firt » 16 mar 2020, o 09:03

może tynki ozdobne?
firt

Następna strona

Powrót do Koszty budowy lub remontu