reklama dla firmy

Darmowe ogłoszenia firm budowlanych oraz osób prywatnych związanych z budownictwem.

Re: reklama dla firmy

Postprzez martyna » 14 kwi 2020, o 11:33

Ostatnio spotkałam się z tego typu podświetlanymi tablicami reklamowymi i wydało mi się to bardzo fajnym pomysłem. Taka reklama jest widoczna nawet po zmroku.
martyna

Postprzez marom » 24 kwi 2020, o 09:19

Moja żona prowadzi sklepik w którym sprzedaje ubranka i akcesoria dla dzieci, jej sprzedaż początkowo szła słabiutko, ale dzięki współpracy z firmą marketingową 4mat https://4mat.pl/ nareszcie wzrosło zainteresowanie, pomogli przygotować kilka eventów i skorzystaliśmy z usług merchandisingowych, 4 mat to ludzie wyjątkowo twórczy i doświadczeni, można na nich polegać. Efekty współpracy są bardzo zadowalające, na tyle że obecnie myślimy nad otwarciem kolejnego sklepu w naszym mieście
marom

Postprzez miley » 26 kwi 2020, o 21:53

Jest wiele możliwości, jeżeli chodzi o reklamowanie swojej firmy. Możemy teraz wybrać materiały na których powstanie nasza reklama, druk etc. Mnie zainteresowała oferta Shark Design https://sharkdesign.pl/druk-uv/pcv/ , która jest bogata. Oni świadczą profesjonalne usługi, dbają o jakość oraz o każdy detal. Dlatego ich reklama cieszy się ogromnym zainteresowaniem. U nich można zyskać trwałą i efektywną reklamę.
miley

Postprzez heniutek » 29 kwi 2020, o 13:39

W wielu firmach panuje przekonanie, iż posiadanie strony internetowej jest już kluczem do sukcesu. Rozczarowanie przychodzi wtedy, gdy nawet najpiękniejsza strona nie sprawia, iż klienci zasypują maila dziesiątkami wiadomości a telefon nie dzwoni. Potrzebna jest optymalizacja stron pod kątem seo, o której się bardzo często zapomina, bądź też się ją ignoruje, chcąc zaoszczędzić, nie zdając sobie sprawy, jak bardzo jest ona ważna.
heniutek

Postprzez Adnez » 14 maja 2020, o 16:22

Podobnie jak mój poprzednik uważam, że warto jest dziś mieć własną stronę www i za jej pomocą promować się w internecie. Już od samego początku trzeba się skupić na jej promocji w wyszukiwarkach. Przyda nam się tutaj wiedza o pozycjonowaniu, której warto poszukać m.in. w takich miejscach jak blog seo. W specjalistycznych artykułach znajdziemy wiele wskazówek oraz porad nt. jak bezpiecznie oraz skutecznie przeprowadzać pozycjonowanie. Jeżeli jednak nie czujemy się na siłach to pozycjonowanie możemy zlecić firmie, która zajmuje się SEO na co dzień.
Adnez

Postprzez Marcin76 » 18 maja 2020, o 16:35

Polecam wszystkim kurs SEO, kompleksowy podręcznik pozycjonowania i nie tylko, warto przeczytać jak pozyskać w internecie klientów za darmo, dla chętnych link do ebooka: https://www.instytutcyfryzacji.pl/kurs-seo
Marcin76

Poprzednia strona

Powrót do Ogłoszenia firm budowlanych