Remont łazienki

Forum poświęcone urządzaniu i aranżacji wnętrza łazienki w domu jak i małym mieszkaniu. Jaką wybrać armaturę, wannę czy prysznic? Jak funkcjonalnie wykończyć małą łazienkę, porady i wymiana doświadczeń.

Re: Remont łazienki

Postprzez roland » 21 lut 2020, o 13:18

Remont to dosc duzy wydatek.
roland

Postprzez Michael » 21 lut 2020, o 13:29

Na remont tak ważnego pomieszczenia w każdym domu jak łazienka nie patrzyłbym tylko w kategoriach kosztów. Oczywiście można zrobić wszystko po najniższych kosztach jednak to nie będzie ani ładnie, ani funkcjonalnie. Trzeba natomiast wyciągać wnioski z błędów popełnionych przez innych ludzi, unikniemy dzięki temu niepotrzebnego stresu. Po pierwsze to trzeba mieć dobry plan tego jak ma wyglądać nasza łazienka. Na stronach producentów płytek ceramicznych znajdziemy wiele inspiracji. Po drugie ważne jest funckjonalne wyposażenie. Przykładowo, teraz bardziej popularne są geberity w porównianiu do zwykłych toalet. Nawet takie detale jak grohe essence wannowa bateria mogą zrobić znaczącą różnicę w odbiorze wizualnym. Zapytajcie zresztą swoich znajomych, a gwarantuję że większość z nich się z tym zgodzi :)
Michael

Postprzez miley » 2 mar 2020, o 21:37

A co myślicie o łazience w takim https://grupamo.pl/epoxy-monolith-lazienka/ coś stylu? Bo teraz zauważyłam, że takie płytki są bardzo modne... Czy wam się taki typ łazienki podoba? Czy raczej nie za bardzo? Pytam, bo będę niedługo remontować łazienkę i szukam inspiracji etc.
miley

Postprzez Runa » 14 mar 2020, o 14:18

Do remontu łazienki potrzebne są różnego rodzaju narzędzia i akcesoria. Właściwie to ekipa mojego kuzyna jest wyposażona świetnie. Jedyne tylko co musiałabym im dostarczyć to uchwyt do lasera, bez którego będzie im ciężko pracować. Takie akcesoria do narzędzi pomiarowych można zamówić tutaj https://www.taniomania.pl/t/fennel-uchwyty . Chyba nie znajdę nigdzie lepszego wyboru, bo nawet ceny są przystępne.
Runa

Postprzez Marcinsky » 24 mar 2020, o 19:45

W dzisiejszych czasach to można dosłownie zwariować od tego wyboru jaki mamy w większych sklepach budowlanych. Zanim zabierzmy się za przeglądanie ofert to powinniśmy zastanowić się czego oczekujemy od naszej nowej łazienki. Nawet małe pomieszczenie można zaaranżować w taki sposób by było przestronne oraz optycznie je zwiększyć. Można to osiągnąć dzięki odpowiedniemu doborowi wymiaru płytek w stosunku do rozmiaru ściany. Poradę bez problemu znajdziemy u sprzedawcy po przedstawieniu danych :) Warto też rozejrzeć się za nowoczesnymi rozwiązanami z zakresu elementów sanitarnych takich jak umywalki, wanny czy toalety. Z tego co zasłyszałem to bardzo popularne stają się takie rozwiązania jak toaleta myjąca cena która jest adekwatna do konkretnego modelu. Bez dwóch zdań trzeba zgodzić się co do jednego, zwiększa w ogromnym stopniu nasz komfort oraz zapewnia doskonałą higiene.
Marcinsky

Postprzez ciężkiorzech » 8 kwi 2020, o 19:04

Głównym celem remontu łazienki było ozdobienie jej o nowe płytki kamienne. Te o interesującym wyglądzie można było znaleźć w ofercie https://tiles.com.pl/pl/c/Plytki-kamienne/27 a dokładnie tego było nam trzeba. Taki design jest wprost niespotykany i rzadki.
ciężkiorzech

Postprzez paula22 » 16 kwi 2020, o 19:05

Skoro jesteśmy przy takim temacie warto wspomnieć też o usługach remontowych. W tym kierunku przydadzą wam się na pewno usługi świadczone przez fachowców, bo lepiej takie prace zlecić specjalistom. Możecie więc sprawdzić sobie oferty na stronach typu clixs.pl , bo tam dużo jest takich ogłoszeń. Nawet możliwe jest bezpłatne dodawanie ogłoszeń , także i swoje oferty możecie tam nadawać.
paula22

Postprzez zainteresowany20 » 11 maja 2020, o 18:14

Przez łazienkę przechodziło sporo kabli, w których niestety panował ogromny bałagan. To było oczywiste, iż należało coś z tym zrobić! Najrozsądniejszym pomysłem okazało się dobranie solidnych opasek kablowych, dzięki którym opanowanie problemu nie było kłopotem. Znakomita sprawa! Opaski wzięliśmy z oferty https://porzadekwkablach.pl/ .
zainteresowany20

Postprzez beja06 » 20 maja 2020, o 06:36

Tak czasami bywa z tymi remontami, że wychodzą nam niestety dodatkowe koszty. U nas na szczęście nic nie przewidzianego sie nie zdarzyło i remont przebiegł bez zakłóceń. Praktycznie jest już po wszystkim, chociaż mam jeszcze trochę zakupów ale to raczej nie będzie już problem, bo znalazłam fajny sklep superwnetrze.pl, gdzie maja w tej chwili akurat promocje na akcesoria łazienkowe w tym np. dozowniki na mydło, szczotki wc itd, itd. Na pewno zrobię udane zakupy.
beja06

Postprzez daniel36Wilk12 » 4 sie 2020, o 16:15

Latem chciałam zrobić remont łazienki i tak się zastanawiam nad wstawieniem elementów szklanych jak kabina prysznicowa ze szkła lub wanna szklana. Nie wiem czy jest to łatwe w utrzymaniu. Łazienka będzie używane tylko przez dorosłych więc jakieś ślady rączek po dzieciach nie wchodzą w grę. Znalazłam firmę https://cienkusz.com.pl/szklarz-czym-sie-tak-naprawde-zajmujemy-na-co-dzien,60 która zajmuje się tego typu wykonaniami. Wyglądają pięknie a co Wy o szkle w łazience sądzicie?
daniel36Wilk12

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Łazienka