Sauna w domu - czy ktoś ma?

Forum ogólne poświęcone aranżacji i dekoracji wnętrz. Zadaj pytanie tutaj, jeśli nie znalazłeś innego odpowiedniego działu na forum.

Re: Sauna w domu - czy ktoś ma?

Postprzez jagoda96 » 13 kwi 2018, o 11:57

Również zastanawiam się nad sauną w domu. Zna ktoś koszt?
Sprawdź magnesy neodymowe i zacznij wykorzystywać je przy budowie
jagoda96

Postprzez milkaa » 28 maja 2018, o 13:00

Sauna jakoś mnie nie rusza, nigdy jej nie lubiłam...
To na pewno drogie rozwiązanie.
Sprawdź koniecznie nową depilację laserową i zdobądź gładkie ciało.
milkaa

Postprzez jezus2000 » 14 wrz 2018, o 13:06

Ja posiadam! Najważniejsze to postawić na sprawdzonego i zaufanego dostawcę. Mi na przykład znajomi polecili ofertę AMS SAUNA . Dołączam do osób polecających te ofertę! Sauna domowa Harvia Claro sprawuje się rewelacyjnie, jest doskonałym dodatkiem do relaksu na terenie naszego domu. Z ich oferty zaopatrzyliśmy się także w wyposażenie takie jak piece, czy kamienie Harvia. :)
jezus2000

Postprzez piotrekk77 » 29 lis 2018, o 12:22

pomysł świetny, sam bym rozważył, gdybym mieszkał w domu. można się porządnie zrelaksować, wypocić toksyny, a jest bardziej intymnie i higienicznie niż w saunach basenowych. w przypadku sauny parowej to będzie jakieś 6 tysięcy za sam obiekt, oczywiście cena może być wyższa w przypadku jakichś mniej standardowych wymiarów czy materiałów.
piotrekk77

Postprzez widelec » 18 gru 2018, o 13:48

Zakup samego sprzętu czy aparatury będzie dość wysoki, bo muszą przewodzić wodę i parę o bardzo wysokich temperaturach. Dodajmy do tego zabezpieczenia i izolacje ciepła, a koszty znacznie wzrosną. Ja wiem, że to fajny sposób na relaks, ale czy nie za drogi? Poza tym, takie rozwiązanie odpada, jeśli mamy w domu osoby z nadciśnieniem.
widelec

Postprzez sergiej » 29 mar 2019, o 13:45

Dobre sauny mają w http://sanatoriummarta.pl/ zachęcam do wybrania się tam.
sergiej

Postprzez Mario0 » 13 gru 2019, o 11:00

Mój znajomy ma taką przyjemność w domu. Wiem, że wykonaniem zajmowała się firma Carpenter https://www.producentsaun.com.pl/ . Wygląda to naprawdę solidnie. Korzystałem z tej sauny kilkukrotnie i zastanawiam się nad wykonaniem takiego dodatku w swoim domu. Po ciężkim dniu w pracy chwila relaksu jest nieoceniona.
Mario0

Postprzez blankus » 14 sty 2020, o 07:50

sama nie mam, ale moja siostra wybrała fińskie sauny małopolskie i jest z nich bardzo zadowolona :D
blankus

Postprzez Ebadipi » 22 sty 2020, o 12:19

Ja posiadam, a wykonaniem zajęła się firma DomBal z Rakowca http://www.balie-dombal.pl/ . Długo zastanawialiśmy się nad jej wykonaniem, ale naprawdę było warto. Projekt który wykonali zaskoczył zarówno mnie, jak i żonę. Zrobili kawał świetnej roboty, dzięki której w każdej chwili możemy sobie pozwolić na chwilę relaksu.
Ebadipi

Postprzez aggigi » 23 sty 2020, o 13:26

Zawsze marzyłam o saunie w domu, ale... nie mam miejsca :( Natomiast mam spore ułatwienie, bo saunę mam kilka minut od domu :)
Uczciwą drogę poznać po wybojach
sprawdź tor wyścigowy warszawa
aggigi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Urządzanie domu