Skąd projekt domu?

Forum o projektach domów jednorodzinnych i letniskowych: domy parterowe, domy z drewna, domy nowoczesne. Ile kosztuje gotowy projekt domu, a ile projekt indywidualny?

Skąd projekt domu?

Postprzez miley » 4 lut 2020, o 16:52

Hej wszystkim,
czy ktoś z was może się budował ostatnio :)? Pytam, bo marzy mi się postawienie niewielkiego domku i rozglądam się za projektem. Może polecicie mi fajne strony z gotowymi projektami?
miley

Re: Skąd projekt domu?

Postprzez paula22 » 12 lut 2020, o 21:15

Mnie ostatnio spodobał się projekt Oszust u firmy https://www.mgprojekt.com.pl . Powiem Ci tak, przeglądnęłam najróżniejsze oferty, ale ich najbardziej mnie się spodobały. Ja proponuje Ci rozejrzeć się na ich stronce. Tam masz przy każdym projekcie też pełen opis - co i jak? Co też jest pomocne.
paula22

Postprzez whiterose » 21 lut 2020, o 11:17

Tak, zgadzam się z koleżanką. Firma MG Projekt naprawdę pomysłowe ma projekty i faktycznie całościowy opis pozwala sobie wszystko wyobrazić jak miałaby wyglądać taki dom, a jest to na pewno pomocne.
whiterose

Postprzez Morawiec » wczoraj, o 16:19

W necie można wszystko załatwić, poprzeglądać sobie wizualizacje, konkretne wnętrza, przekroje, wszystko. Takie firmy jak Archon mają przeróżne projekty domów jednorodzinnych, spokojnie sobie przefiltrujesz tu ofertę według swoich wymagań. Ja dokładnie wiedziałam czego chce, więc szybko znalazłam idealny projekt, a dodatkowo doradca sprawdził czy projekt pasuje na moją działkę
Morawiec

Powrót do Jaki projekt domu?