Taśma z nadrukiem

Forum ogólne poświęcone aranżacji i dekoracji wnętrz. Zadaj pytanie tutaj, jeśli nie znalazłeś innego odpowiedniego działu na forum.

Taśma z nadrukiem

Postprzez majkaa010 » 20 lut 2019, o 18:46

Chciałabym się Was poradzić, ponieważ od niedawna prowadzę sklep internetowy, co wiążę się z wysyłką sporej ilości paczek, w których bardzo często są produkty szklane lub takie, na które trzeba po prostu uważać w transporcie, a wszyscy wiemy jak jest. Postanowiłam zainwestować w taśmy z nadrukiem, coś tego typu: https://opaksystem.pl/pl/p/Tasma-ostroznie-FRAGILE-ostrzegawcza-48x60-kauczuk/355, a dodatkowo w ofercie tej hurtowni znalazłam też masę innych produktów do pakowania, które mogłyby mi się przydać. Stąd moje pytanie, jak Wy zabezpieczacie paczki przed wysyłką? Co używacie poza taśmą z nadrukiem np. ostrożnie? Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi. :)
majkaa010

Re: Taśma z nadrukiem

Postprzez paula22 » 27 sie 2019, o 15:30

Tak się składa, że koleżanka ostatnio zamawiała taśmę z nadrukiem do swojego sklepu. Także wiem, że tutaj tasmaznadrukiem.pl link do sklepu i była bardzo zadowolona. Taśma bardzo dobrze klei i też świetnie się prezentuje.
paula22

Powrót do Urządzanie domu