Tatuaż

Forum ogólne poświęcone aranżacji i dekoracji wnętrz. Zadaj pytanie tutaj, jeśli nie znalazłeś innego odpowiedniego działu na forum.

Tatuaż

Postprzez janka9 » 23 lip 2019, o 15:05

Chcecie mieć tatuaż? Widzę, że są one teraz modne i sam zacząłem się zastanawiać, czy jakiegoś sobie nie zrobić. Jakie studio tatuażu polecacie w Szczecinie? Macie któreś sprawdzone?
janka9

Re: Tatuaż

Postprzez budifek » 23 lip 2019, o 15:08

Tatuaż rzeczywiście ma się już na dłużej, więc trzeba się dobrze zastanowić, kto go zrobi. Pomysł także jest ważny. Wiele osób tatuuje sobie całe ciało, ale na początek jakiś mały tatuaż wystarczy. Też tatuaże w Szczecinie to praktycznie na każdym rogu można zrobić.
budifek

Postprzez Batat » 2 sie 2019, o 16:20

Ja mam tatuaż, ale jeśli myślisz, żeby zrobić sobie tylko dlatego, bo jest taka moda, to odradzam :) Oczywiście to twoja decyzja, ale jeśli już robić coś, co zostaje na całe życie, to warto żeby miało jakieś znaczenie dla ciebie i żeby artysta zrobił ci indywidualny projekt, a nie kopiował sieci, bo później pół polski biega z takimi samymi dziarami, jak z fabryki :P
Batat

Postprzez olaff » 26 paź 2019, o 15:25

Marzy mi się indywidualny tatuaż od artysty, najlepiej rękaw. Niestety najpierw muszę załatwić priorytety, czyli wykończenie kuchni. Już mam dobrane nietypowe fronty mebli, mam nadzieję, że tak jak w przypadku tatuaży, moje meble nie będą u połowy Polski :D
Robią je na wymiar.
olaff

Postprzez alex111 » 5 gru 2019, o 16:48

Co sądzicie o tatuażach ? Ostatnio mocno zastanawiam sie nad swoim pierwszym tatuażem , nie wiem co zrobic. Przeglądałem portfolio www.iroink.pl/portfolio/ i uważam, że mają świetne projekty. Co sądzicie ?
alex111

Postprzez juka » 13 gru 2019, o 06:56

Zgadzam się z wcześniejszą wypowiedzią. Fajny tatuaż to taki, który coś znaczy, a nie zrobiony tylko dlatego,że taka jest moda.
juka

Postprzez BiesD » 15 sty 2020, o 10:32

Nie da się ukryć, że dobry tatuaż potrafi bardzo korzystnie wpłynąć na wygląd. podobnie zresztą jak manicure, więc zdecydowałem, że na zbliżające się urodziny kupię siostrze taki zestaw do paznokci, gdyż na tatuaż zgodzić się nie chce.
BiesD

Powrót do Urządzanie domu