Urządzenia inteligentne w domach

Forum ogólne poświęcone aranżacji i dekoracji wnętrz. Zadaj pytanie tutaj, jeśli nie znalazłeś innego odpowiedniego działu na forum.

Urządzenia inteligentne w domach

Postprzez futro » 7 cze 2019, o 20:13

Macie, korzystacie z urządzeń inteligentnych w swoich domach? Jestem ciekawa czy coś z tej listy się u Was znajduje http://www.saasgenius.com/blog/digitizing-homes-appliances-powered-ai-list-most-common-products ? U mnie to zdecydowanie kamera w końcu trzeba wiedzieć kto dzwoni do drzwi i oczywiście urządzenie czyszczące - oj bardzo ułatwia życie :)
futro

Re: Urządzenia inteligentne w domach

Postprzez fones » 24 lip 2019, o 15:40

Czy taka kamera faktycznie się przydaje? Czy jest sens wydawać na to pieniądze?
fones

Postprzez olaff » 13 lis 2019, o 12:12

Ja mam dużo elektroniki w domu, największy problem był podczas przeprowadzki, bo trzeba było przewieźć te wszystkie delikatne urządzenia. Na szczęście znalazłem odpowiednią firmę na cenniku przeprowadzek :)
olaff

Postprzez Hankw251 » 4 gru 2019, o 08:39

ja mam tylko odkurzacz który sam sobie sprząta :) nie powiem, bardzo wygodne rozwiązanie
Rock to nie tylko muzyka,
to także stan ducha.

Poznaj parę przydatnych porad o oświetleniu, warto sprawdzić
Hankw251

Postprzez graszka8 » 17 sty 2020, o 18:01

Uważam że odkurzacz bardzo się przydaje w domu jak i miejscu pracy gdzie często mamy zabrudzoną podłogę, kurz itd . Moim zdaniem kluczem do skutecznego sprzątania jest posiadanie odpowiedniego odkurzacza który poradzi sobie z nieczystościami w pracy. Sądzę że do tego idealnie nada się odkurzacz przemysłowy który jest specjalnie przystosowany do tego typu sprzątania.
graszka8

Powrót do Urządzanie domu