włosy po remoncie - odbudowa

Forum ogólne poświęcone aranżacji i dekoracji wnętrz. Zadaj pytanie tutaj, jeśli nie znalazłeś innego odpowiedniego działu na forum.

włosy po remoncie - odbudowa

Postprzez marom » 3 lip 2019, o 08:17

hej! po remoncie nie mogłam doprowadzić do dobrego stanu swoich włosów.... były wysuszone i się łamały. W końcu wybrałam się na zabieg pielęgnacyjny przy użyciu keratyny fryzjerskiej. Wygładzanie włosów keratyną jest doskonałą alternatywą dla prostownicy. Dzięki zabiegom keratynowym z Amazon Keratin nie trzeba używać prostownicy - włosy są gładkie, lśniące i mocne!! :)
marom

Re: włosy po remoncie - odbudowa

Postprzez woyak » 20 lip 2019, o 13:44

Ciekawy problem... może nie byłoby takiej potrzeby, gdybyś zakładała na głowę ochronną chustkę na czas prac remontowych :)
woyak

Postprzez szedes » 6 sie 2019, o 15:21

Warto raz na jakiś czas zdecydować się na taki zabieg. Włosy wymagają ciągłej pielęgnacji.
szedes

Postprzez alex111 » 26 paź 2019, o 06:57

Ze swojej strony chciałbym Wam polecic produkty na kosmetyki do pielęgnacji włosów Kerastase . Moim zdaniem jest to najlepsza oferta kosmetyków do włosów w sieci, z ktorej sam regularnie korzystam .
alex111

Postprzez BiesD » 12 gru 2019, o 10:01

Ciekawa sprawa, u mnie po remoncie starego domu było podobne, znajomej strasznie wysuszyło coś włosy i również wspomagała się maskami.
BiesD

Powrót do Urządzanie domu