Wyjazdy integracyjne dla branży budowlanej - co myślicie?

Darmowe ogłoszenia firm budowlanych oraz osób prywatnych związanych z budownictwem.

Wyjazdy integracyjne dla branży budowlanej - co myślicie?

Postprzez Dorota » 9 mar 2018, o 07:21

Witam wszystkich,
Mam do Was prośbę o opinię. Otóż zajmuję się nowymi programami w firmie organizującej w hotelach i ośrodkach konferencyjnych wszelakie wyjazdy integracyjne i spotkania firmowe. No i robimy również wyjazdy konferencyjne i gry strategiczne dla osób prywatnych. Ponieważ z zainteresowań jestem hobbystką budownictwa i architektury, chcę przekonać naszych marketingowców, że dałoby się zrobić takie symulacje szkoleniowe, gry integracyjne albo wyjazdy konferencyjne również dla takich jak my hobbystów. Wówczas pewnie dałabym radę połączyć biznes z pasją. No i jeszcze nie znalazłam odpowiedzi, w jakich tematach szkolenia, a może gry i symulacje lub też konferencje i wyjazdy bylyby dla Was na tyle fajne że chcielibyście pojechać.
Jeżeli przypadkiem komuś wpadło coś do głowy, będę prawdziwie wdzięczna. To mogą być szkolenia w dowolnej formie – jestem otwarta na każdy pomysł – nasz zespół sprzedaży to kreatywni handlowcy i szybko zorganizują instruktora i hotel z wygodną salą konferencyjną za rozsądne pieniądze.
A może braliście udzał w ponadprzeciętnych szkoleniach albo wyjazdach z kręgu naszych zainteresowań – to polećcie coś . Chodzi mi o szkolenie, które było poukładane od A do Z, ale też zakładało różne zespołowe zabawy, gry scenariuszowe, albo symulacje. Najlepiej jeśliby to był wyjazd za miasto i miły hotel. Polecacie taką ofertę łączoną ”all inclusive” czyli hotel + szkolenie?
No i sympatyczne bedą po godzinach jakieś eventy integracyjne czy sportowe.
Znacie coś takiego?
Albo w drugą strone zadam pytanie – może jakieś szkolenia były bez sensu – to także takie zdanie byłoby ważne.
pozdrawiam wszystkich na forum ;-)
_________
Dorota
Moje interaktywne szkolenie z budowania projektów dla menedżerów projektów budowlanych. Gra symulująca projekt Budowa Mostu
Dorota

Re: Wyjazdy integracyjne dla branży budowlanej - co myślicie

Postprzez chelia » 5 lip 2019, o 09:42

Ja brałam udział w szkoleniu, które przeprowadzone było w hotelu z basenem nad morzem (o tutaj - https://www.baginscyspa.com.pl/pl/pokoje/). Składało się ono z dwóch części, które dotyczyły coachingowego stylu zarządzania oraz komunikacji interpersonalnej i trwało kilka dni. Pamiętam, że szczególnie przy okazji szkolenia związanego z rozwojem interpersonalnym graliśmy w dużo różnych gier. Ponadto po każdym szkoleniu, organizator zabierał nas w ciekawe miejsca, które położone były niedaleko miejsca naszego pobytu. Kiedy wracaliśmy do hotelu, każdy wskakiwał do basenu i dobrze się bawił na wieczornych potańcówkach. Bardzo miło wspominam to szkolenie, ponieważ w ciekawy sposób połączona została zabawa z aktywnie spędzanym czasem oraz nauką i rozwojem interpersonalnym.
chelia

Postprzez ofek » 23 lip 2019, o 16:59

Warto łączyć naukę z rozrywką. Dlatego też ważną rolę odgrywają spotkania uczestników po konferencji.
ofek

Postprzez dems » 16 sie 2019, o 08:59

W każdej firmie powinno organizować się wyjazdy integracyjne. Jest to szansa na zintegrowanie pracowników i szefostwa i dalszą- lepszą współpracę.
dems

Postprzez alex111 » 31 sie 2019, o 17:14

Chciałbym Wam polecić hotel - https://www.desilva.pl/katowice, może sie Wam przydac .
alex111

Postprzez finek » 9 paź 2019, o 15:54

Jest to dobre rozwiązanie i fajny czynnik motywacyjny dla pracowników. Jak u Was będzie wyglądał taki wyjazd?
finek

Postprzez Kordik » 19 mar 2020, o 07:39

Siedzę w domu i czytam blogi podróżnicze, ostatnio natknąlem się na bardzo ciekawy artykuł o
atrakcjach na Sulawesi, warto przeczytać http://duabenua.com/pl/atrakcje/sulawesi/ . Pozdrawiam.
Kordik

Powrót do Ogłoszenia firm budowlanych